Podolski mi Sneijder mi?

Soru ortada 😁Detaylar çok kısa dedi biraz uzatayım bari.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı mevkinin oyuncuları değil ikisininde farklı özellikleri mevcut Sneijder mi Diego mu Sosa mı sorusu olabilir ama bu farklı ben başka takımda olsam takımımda hangisini görmek isterdim Sneijder olur cevabım ama dediğim gibi mevkiler farklı ikiside üst düzey kaliteli oyuncular.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi sneijder'li hollanda dünya kupasında yok diye podolski'li almanya var ve çeyrek finale yükseldi diye bir kıyas yapmak çok saçma zira messi'ye bak cristiano ronaldo'ya bak arda'ya bak ibrahimoviç'e bak hepsi milli takımda o kadar kendini gösteremiyorlar ama bu onların kötü oynadığı anlamına gelmez, takımın zayıflılığından ve bunların seviyesine ulaşamadıklarından kaynaklanıyor. Bu yüzden bunlar kendi spor kulüplerinde daha başarılı. Şimdi bunları göze almadan cvp verirsek sneijder bir tık önde bana göre
    Fanatik Beşiktaş'lıyım bu arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• aslında ikiside takımına, taraftarılarınında istediği o degerli katkıyı tam anlamıyla veremedi, ara ara önemli işlerede imza attılar o ayrı. bence yinede sinayder öndedir sanki...

0|0
    0|0
  • Oynamadı mı ikisi de oynamıyor!

0|0
    0|0
  • Hmm düşünmek lazım ikisinede ayıp olur yav

0|0
    0|0
  • Sneijder

0|0
    0|0
  • Wesley :D

0|0
    0|0
  • Maç izlemiyorum ama podolski ismi daha güzel

0|0
    0|0
  • Bu seneki performansa bakarsak Podolski takımı sırtladı. Altın portakalın yeri farklı tabi.

0|0
    0|0
  • snejder

0|0
    0|0
  • sneijder tabi

0|0
    0|0
  • Yattara : mis pokuu

0|0
    0|0
  • Podolski

0|0
    0|0
  • TIp duruş fizik diyorsan podolski, futbol diyorsan snejder :D bu arada fenerliyim :D

0|0
    0|0
  • hiç biri beni ilgilendirmiyor...

0|0
    0|0
    • Cevap vermek zorunluluğu yok ilgilendirmiyorsa neden cevap veriyorsun?

• Başka bir seçenek sen daha fazla yazmayabilirsin

• neden hep inatlaşma yoluna gidersinizki? bir kerede olayı buraya kadar getirmek yerine ilk cevabınızda "peki" diyerek saygı duymaya özen göstermek yerine iğneleyici laflar kullanırsınız? hatalı olan ben olayım sorun değil ama kendinlede içinden bir hesaplaş bence...

• Allahım goool ve volkana attığı iki golden ötürü Wesley Sneijder tabii ki ama Poldi de candır

0|0
    0|0
  • Bence sabri :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...