Kapat

Calısan kadın mı calısmayan bır kadın mı tercıh edersınız hayatınızdakı ınsan bu konuda nasıl olmalı?

ben bazen calısıp bazen calısmak ıstemeyenlerdenım :)her konuda sıkılgan oldgm gıbı rutın seyler bunalıma surukler benı

Güncellemeler:
ve nedenını yazarmısınz mumkunse?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda başkı yapılmaz ... çalışıyosa onu yormayan bir iş ise sorun etmem ama onu üzen yoran iş ise istemem o işte çalışmasını ... kendini bilen bayanalr evde de boş durmuyor bazen normal iş hayatından bile zor ev işi yapmadım ama gözlemledim :)

0|0
    0|0
    • zaten genelde bayanlar calısırken yıpranıyr en ıyı ıs bıle olsa helekı evlıyse cocugu varsa cok zor bır kadının calısması aynı zamnda guzelde sansı varsa iş hayatnda

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Mümkünse çalışmasın, birçok işyerinde olan durum başına gelir diye korkuyorum. Yavşayan ve rahatsız eden olur, sonrasında olay çıkarırım. Çalışmasın, ben bakarım bize.

0|0
    0|0
    • bu zamanda zor gercekten ama umarım ıstedgın olur :)

• zaman kotu :)var tabı

• O yüzden ne kadar dikkat edersen et yine de başına mutlaka bir şekilde gelir bu türden bir şey :)

• Çalışmayan bir kadın tercih ederim. Çocuğumu başkasının eline bıraktırmam. Anne baba sevgisinden şefkatten mahrum yetişmemeli. Birgün arkadaşın yeğenini almaya gittim kreşe aldım kucağıma sevdim bir çocuk geldi yanıma amca benide sever misin dedi sanki kafama kurşun sıkılmış gibi oldum. Yazıklar olsun derim o anneye babaya. Daha fazla para kazanmak için çocuklar ne hale geliyor... Asla çalışan kadın tercih etmem...

0|0
    0|0
    • kesınlıkle dogru soyluyrsn ama bu zamnda gecım cok zor cocuklarının gelecegı ıcınde para lazım yanı her yonden bıraz haklıyız bırazda haksısız.

• Katılmıyorum açıkçası. Çok az parayla geçinen insanlarda biliyorum ben. Bunun kanaatla ilgilisi var bence. Geçimle ilgili olduğunu sanmıyorum...

• aylik maasi ne kadarsa ben veririm ona calismasin milletle ugrasmasin strese girmesin yorulmasin uykusuz kalmasin

0|0
    0|0
  • güzel bir işi varsa çalışabilir ya da işini seviyorsa. ama zahmetli işlere karşıyım. ve patron kadın olacak.

0|0
    0|1
  • adam gibi dursunda,kıçını başını açmadan,bozuk kaşar gibi davranmadan, çalışıp çalışmaması önemli değil !

0|0
    0|0
  • Çalışmasın , çünkü işverenlerin topu yavşak oluyor . Rahat durmazlar , sonra kan çıkar.

0|0
    0|0
  • çalışan kadın:D

1|0
    0|0
  • çalışan kadın tercihimdir ama işine ve çalışma ortamına bağlı aslında

0|0
    0|0
  • çalışan kadın tercih ederim...ancak maddi durumum iyiyse evde otursun keyfine baksın...

0|0
    0|0
  • Çalışan kadın iyidir.

0|0
    0|0
  • kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Çalışmayan kadın tercihimdir

0|0
    0|0
  • o nasıl isterse

0|0
    0|0
  • Kadın benim olacaksa çalışmayabilir. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu hayatta babamın eline bakmamışım; başka bir erkeğin eline hiç bakmak istemem. Allah sağlık verdiği sürece çalışmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • ınsallah tabı kadının calısması herzamn ıyı ama ıyı bır esın varsa duzenlı gıdıyrsa hersey neden olmasn calısmamak bı saaten snra

• Calisan kadin iyidir.Maddi guce sahip olan kadin, ayaklari yere saglam basan kadindir.

Her seyi erkege yukleyip, asalak gibi yasamanin nesi guzel olabilir ki.

0|0
    0|0
    • evet oyle ve erkegın elıne bakmak cok zor bunu butun herkes soyler para lafının olması arada cırkın ustelık ılıskıyı yıpratan bırsey ama erkekelr kendı acılarneden bakıyrlar hak da verıyrm okdar kotu bır mıllet olduk kı erkekern hepsi abaza gıbı dolasıyr ortalıkta e tabı seven erkek de kıskanıyor:)

• :D ofıs gullerı ıyımıs ya erkegn yaptgı hemen anlasılıyr kıme baktıgı falan kadnlarınkı fena gordm gozlemledım hıc fark ettrmıyrlar :)erkeklerde calısmasın dogru dıyrsn :)))bzde kıskanıyrz

• çalışan adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...