Hala yaşıyorsa kendimi affettirme veya inandırma ihtimalim var mı?

45 yaşındaki 2 çocuk annesi ingiliz sevgilim nette bana güvenip yüzünü göstererek özel eşyalarıyla birşey yapmıştı video almayacağıma dair söz istemişti bende verdim ama sadece kendim için almıştım daha sonra 1 ay sonra 2 3 saniyeliğine videoyu camıma koydum şimdi iş yerini aradığımda sürekli o oldugu halde yalnıs numara diip yüzüme kapatıyor sürekli onu sevdigimi yeni anladım artık rüyalarıma bile giriyor kendi görüntüsünü görmemis daha arkadaşları şöyle böyle diince inanmıs sanırım şimdi onun gönlünü alabilirmiyim veya inandırabilirmiyim kendime sahtede olsa birsürü kanıt topladım

nette onun hakkında konusanların yazılarını aldım ve bir tane ona benzer sahte video buldum o kişi yayınlamış gibi bu sahte videoyu şimdi ona çiçek yollasam ülkesine gidip 5 dakika konusmak isdedigimi sonra rahat bırakıcağımı söylesem kabul ederse görüntüleri gösdersem bu sen değildin falan desem inanırmı acaba?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sen de ne kadını videoya alıyorsun. hadi aldın ne demeye internete koyuyorsun. iyi yapmış şutlamış seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Olm sen sizofren misin? Hep ayni soru hep ayni soru isin gucun yok mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...