Nedir bu Fenerbahçe düşmalığı?

bu akşam fenerbahçe final için oynayacak ve göğsünde türk bayrağı ile ama okadar çok düşmanı var ki bizim ülkeden olmalarına rağmen köstek olup dalga geçen insanlar çok. bu türkiyenin başarısı sadece fenerbahçenin değil.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe Düşmanlığı falan yok..Galatasaray-Real Madrid maçında Real bestesi yapanlar

Ünal Aysal büyük bir jest yapıp Portekize Fenerbahçeyi desteklemeye giderim dedi ancak Fb yönetimi hayır gelme dedi

Her maç sonu Galatasaraya sallıyan Aykut Kocaman

Şimdi biz bu takımımı destekleyeceğiz?

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bizim bizden başka dostumuz yok, bizi başka kimse desteklemesin diyen takımı neden destekleyelim.

1|2
    1|0
    • destekleyin diyen yok arkadaşım köstek olmayında zaten kimsenin destege ihtiyacı yok. ben köstek olanlara sinir oluyorum

• köstek falan olduğumuz yok. umurumuzda değilsiniz. bizden bikaç gömlek düşüksünüz.

• olanlar çok ve onlara sitemim yarası olan gocunmaz

• Valla yazılabilecek çok şey var da uzun uzun yazmak istemiyorum.çok sevmem de aslında herşey tek kelime ile özetlenebilir.

KISKANÇLIK

0|1
    0|1
  • cska moskovayı panatinaykosu ve chelseayi fener karşısında destekliyenlerin benficayı desteklemesini hiç te ilginç bulmuyorum. Zaten onların desteğiyle buraya gelmedik burdan sonrasındada desteklerine ihtiyacımızı yok Fransızlar bizi desteklesin onlar bunlardan daha iyi.

0|0
    0|1
  • biz uefa kupasını aldığımızda aziz yıldıvımın açıklamaları olabilirmi acaba şans eseri almışız biz o kupayı altı üstü metal parçasıymış falan filan fenevbahçe kendi düşmanlarını kendi yarattı kimse kusurabakmasın eskiden maçlarda stadın yarısı ev sahibi takım diğer yarısı konuk takım seyircileri beraber maç izlerdi sen şimdi bir fenev galatasaray derbisini böyle oynatta gör bakalım neler oluyor ayrıca abartılacak bişey yok hiç kimse rakibinin başarılı olmasını istemez

0|0
    0|0
    • fenev demek yanlış birkere onu düzelt. rakip olabiliriz hatta ezeli ve ebedi ama bu kendi aramızda kendi ülkemizde. şuan türkiye sınırları içerisinden çıkmış durumda. türkiyeyi temsil ediyor arkadaşım

• hsyırlısı bu işler

0|0
    0|0
  • Bizim avrupa maçımızda desteklemeyini bizde desteklemeyiz.Bu gün BENFİCA lıyz

0|1
    0|0
  • Aynaya bir bakın da niye sizden bu kadar nefret edildiğini anlarsınız...

1|2
    1|0
    • ne komiksin sen ya, hangi başarınız var Allah aşkına, adam Boca için söylemiş onu...

• Galatasarayda Real Madridle şampiyonlar ligi yarı finali için oynuyordu ama o zaman neden fenerliler madridi desteklediyse Galatasaraylılar Benficayı destekliyor yeterince açık oldu sanırım

2|0
    0|0
    • arada kanı bozuklar çıkabilir. ben fenerli olarak kalbim çarpa çarpa izledim ve çok istedim

• demek ki ben senin gibi magazin harikası olayları takip etmiyorum. bunları şuan ilk senden duyuyorum sen kesin istanbulda yaşıyorsun :P

• magazin harikası değil gerçek bunlar maalesef bende istemezdim ama sonuçta iki rakip takım var ortada ve kimsenin altta kalmaya niyeti yok bu arada İstanbula adım bile atmadım şimdiye kadar :)

• tabisi inatlaşma bu sadece. Çünkü galatasaray taraftarıni çok tahrik ettiler şampiyonlar liginde bir nevi bu yüzden inatlaşma var...

Galatasarayliyim ama umrumda değil o alay edenler, Inşallah alır gelir kupayı Fenerbahce

Cut.

0|0
    0|1
  • Olayı tek taraflı olarak düsünmemek lazım.Simdi fb'liler Real Madrid'i tutmadık diyebilir mi ?

Fb'liler Gs'lileri.Gs'lilerde,Fb'lileri desteklemiyor.

Ben Gs'li olarak Fb'nin Avrupada basarılı olmasını istiyorum.Netice olarak Türk takımıdır ve Türkiye'yi temsil ediyor.Bugün Benfica'yı eledigimizde,Türkler,Portekizliler'den daha güclü diyecekler.

Bugünkü turda Fb'ye gönülden basarılar.Bu aksam Bir mucize olmaz ise artık Chelsea kara kara düsünsün diyorum.

0|0
    0|1
    • evet benim dikkat çekmek istedigim noktaya bastın. eger kazanırsa türkler portekizlerden daha güçlü diyecekler

• tek kelimeyle kıskançlık. Şu söz özetliyor bence link

1|0
    1|4
  • en iyi spor yatak spor u ve yüzmekdir gerisi hikaye salla gitsin !

0|0
    0|0
  • Büyük takımların çekemeyenleri/kıskananları çok olur..

1|0
    1|3
  • kıskanıyorar sadece bu

0|0
    1|1
    • bu seviyede kıskançlık olmaz. yabancı gazatelerde çılgın türkler deniliyor galibiyetlerde ve hep türk futboolu konuşuluyor ama bunu görmicek kadar körler

• neden bizi desteklemiyorsunuz dediğimiz zaman hep realmadridi desteklediğimiz söylüyorlar

• onlar çünkü bir bahane arıyorlar. biz realmadridi desteklemedik

• sebebi ne olabilir acaba

türk takımı varken başka takıma destek vermenin

0|0
    0|1
    • bir sebebi var mı bilmiyorum ama herzaman düşman olan takım var bu sadece fb için degil diger takımlar oynanınca karşı takım ataga geçiyor köstek oluyor

• bende spor kardeşlik diyorum. her galibiyetinde kutluyor tebrik ediyorsam aynı muameleyi görmek istiyorum .

• tebrik ettiyin insanlardan görmelisin tabii

biz genelden bahsettik

• cinconlular kıskançlıktan ölecek

0|0
    0|3
  • kendileri bilir

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin başarı gibi gösterilirse o zaman desteklenir.

ama öyle gösterilmediği için sourn yok

0|0
    0|0
    • biz bunu türkiye başarası olarak görüyoruz formamız bile türkiye forması.

• sen öyle görüyorsunda başkanın yöneticin öyle görmüyor canım :)

• yöneticinin bir önemi yok önemli olan biz taraftarların görüşü sonuçta biz olmazsak onlarda olmaz

Kızlar Ne Diyor 7

• Fenerliler de diğerleriyle dalga geçiyor zaten ki... Karşılıklı yani herşey...

1|0
    0|0
    • ben bir fenerbahçeli olarak kalbim çarpa çarpa izledim ve destekledim herzaman diger takımları.

• sizin sesiniz daha çok çıkıyor ama

• Bizde ayni seyi galatasarayimiz icin dusunuyoruz

0|1
    0|0
  • Bugün benficali olanlara 2 hafta sonra chelseali olmayi nasip etsin Allah.

0|0
    0|0
  • Ben düşman değilim.

0|0
    0|1
  • Büyük takımlar her zaman kıskanılır.ve çekemeyenler olu. Bir nevi buda o kapıya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • her fenerli senin gibi olsa,inan bana hiçbir düşmanlık kalmazdı canım,bizde seve seve feneri desteklerdik avrupada. ama işte olmuyor,senin gibi iyi niyetli fenerbahçe taraftarları çok azınlıkta canım

0|1
    0|1
  • emin ol gs içinde aynı şeyi yapmışlardı.su bir gerçek fb takım değil

1|1
    1|2
    • gs için biz tam destek verdik. dikkatini çekerim biz dedim çogul konuştum bir çok fb arkadaşım destek verdik evet gs forması giymedik ama kalpten istedik.

• ya sen böyle laflarda mı biliyordun :) hahaha gülmek garanti

• gülüyog zaten

Yükleniyor...