Demin de sordum soru silindi sakıncalı bir şey yoktu ama? neyse spordan anlayan biri lütfen acil yardım etsin?

Basketbolcuyum birkaç hafta içinde yeni bir takımın seçmesine gireceğim ama şınavçekemiyorum dizlerimin üzerinde bile olmuyor lütfen anlayan birileri acil yardım etsin?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ay o fena :d
    Youtube u aç bak yani yapcak bişey yok
    Birazda çok denemekle oluyo heralde 🤔

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bench Press çalış o haftalar içinde kademe kademe yükselt 2 günde 1 çalış kademeli olarak yükselt her 2 günde 1 kilo koyarak üzerine. Rahatlatır o seni.

1|0
    0|0
    • Peki boy uzamasını durdurur mu bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

• Koçunda bu konuda bilgi sahibi değil demek ki. Bana güvenebilirsin ben de yıllarca basketbol oynadım aynı zamanda ağırlık çalıştım hiç bir problemim olmadı. Ağırlık çalışmayan sporcu olamaz kas kütlesinin yüksek olması lazım özellikle basketbol gibi patlayıcı gücün çok önemli olduğu sporlarda.

• Anlıyorum o zaman en kısa zamanda ağırlık almakta fayda var sağ olun tekrardan

• ee topu fırlatmaya benzemez ağırsan kollar da güçlü değilse zor tabi

1|0
    0|0
    • 56 kiloyum birkaç yıldır antrenmanlı olduğum için kondisyon iyi kas da var biraz kolda sonuçta topu da fırlatmak zor ama şınav bir türlü olmuyor

• videoları var video izle ayrıca 1 tane dahi çekebiliyosan çek tek tek arttır rakamları daha sonra alıssın vücudun

1|0
    0|0
  • Kollarini omuzlarını güçlendirir.

1|0
    0|0
  • zorla bıraz kendını

1|0
    0|0
  • Kollarımdagüç uok

1|0
    0|0
    • Birkaç yıldır antrenmanlı olduğum için kondisyonum iyi basketbol topu ağır olduğu için ağırlıklı toplarla da idman yapıyoruz kas da biraz var ama şınav olmuyor

• Kolumu atamam fakat az da olsa belli olacak şekilde

• sınavda vucudu taşıyan kollardır, kolarını güçlendirmen lazım, dambıl falan al 2,3,4 kg falan bunu yapman biraz kasta yapacaktır ama kollarını kuvvetlendirecektir ve direncini artırıacaktır..

0|0
    0|0
  • Tekrar sikinecek

0|0
    0|0
  • Senin yerine biz şınav çekemeyeceğimize göre nasıl yardım edebiliriz?

0|0
    0|0
    • Şınav çekmek için (yapmakta zorlananlar için) önceden düzenli olarak ağırlık kaldırıp çalışman gerek ama ben bu programı bilmediğimden bilgili bir arkadaş vardır diye sormuştum. Gene de teşekkür ederim

• Yas kaç kac yildir duzenli antreman yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Göğüs antrenmani atabilirim şınavın her türlüsü var yapmaya çalışırken yavas yavas alışırsın

0|0
    0|0
  • Yarim sınav yaparak başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Duvar şınavı var onu denesen etkili olmaz mı şınav ben en elastik zamanımda 3- 5 yapabiliyordum cidden ben de zorlanmıştım azimli ol youtube 'da videolar var şansını youtube ve google'da da dene bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...