Spora 1 hafta gidemedim?

Ya hem beslenmeme dikkat etmedim hem de spora gitmedim tatlı felan ne varsa gömdüm valla çok pişmanlık yaşıyorum ve motivasyon kaybına uğradım şu an ya hevesim kırıldı toparlayabilir miyim bir şey olmuş mudur?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1 haftadan birşey olmaz, birkaç günlük sıkı antrenman yap ufak bir diyet uygula tamamdır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ara sira böyle değişiklikler yapmali fazla rutine binerse vücut alışır, tatli olaylari pek iyi olmasa da kendini salona atınca her sey düzelir

1|0
    0|0
    • ya abi ben zaten zayıfım. 34 36 beden bir kadınım. benim de mi diyet yapmam gerekiyor.

• normal sporuna devam et diyetten ziyade o tatlıları falan yememeye çalış

• olimpiyatlara hazırlanmıyorsun sakin ol şampiyon haftaya tekrar düzene dönersin :)

1|0
    0|0
  • Olmaz bişey

1|0
    0|0
  • Toparlarsın. bir şey olmaz. Sporun en önemli kriteri sabır ve azimdir. Asla vazgeçme

1|0
    0|0
  • 1 hafta fazla bir zaman ama toparlanmıcak bir şey değil o gitmediğin 1 haftanın bedelini 1 ayda anca çıkartırsın. Sıkı bir diyet ve sıkı bir spor yap her şey yerine oturur merak etme :)

0|0
    0|0
    • 1 haftanın nesi fazla? herkes az diyor? ayrıca ben diyet yapmıyorum bana gerek yok zaten fitim ;)

• Davul gibi olacan

0|0
    0|0
  • bendede aynisi oldu en fazla yag oranin 1% cikmistir baska birsey olmamistir

0|0
    0|0
  • Bişry olmaz ben oruç dolayısıyla 1 aydır gidemiyorum

0|0
    0|0
  • Bende biraktim 4 aydır gidiyodum sus nolur elimde cips ile bu sitedeyim şuan🙈

0|0
    0|0
  • Devam edeceksen kilo alman daha iyi olmuştur 👍🏻

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz, acı yok rocky, pes etmek yoook...

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• İradeli kızsın, yaparsın, güveniyorum sana.💪🏻💪🏻💪🏻

0|0
    0|0
  • 1 haftadan bişey olmazda? devam edicekmisin

0|0
    0|0
    • edicem herhalde :)

• kilo almıs mıyımdır. bir de ben beslenmeme de dikkat etmiyorum :(

• çabuk kilo alan biriysen 1-2 kilo almıssındır bünyeye göre değişiyor. beslenmene dikkat edersen sporla zayıflayabilirsin etmessen spor kilo bile aldırabilir mesela bn kilo almak için gidiyorum 5 kilo aldım sporla çünkü spor acıktırıyo bende yiyebildiğim kadar yiyorum eger spor yapıp yemessen kilo verirsin

• Toparla kendini dostum yapabilirsin :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...