Bayanlar çocuksuz boşanmış 28 yaşında bir erkekle evlenirmisiniz?

Boşanmış çocuğu olmayan ama uçarı kaçarı değil anlaşamamadan dolayı boşanan 28 yaşında bir erkekle evlenirmisniz ya da nasıl bakarsınız.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben ikinci sevgili olmayı bile kabullenemem gibi geliyor bana.büyük konuşmayım da evlenmezdim..

0|1
    0|0
    • Peki gerçekten çok iyi biri ama anlaşamamış eşi kötü biri çıkmış. sana herşeyden çok değer vericek ömrünün sonuna kadar seni mutlu edicek biri olabilir. Başına tahlihsiz bir olay gelmesi biri güvenmiş ve olayların kötü gitmiş olması o kişinin mutlu olmayı hak etmesine engelmidir

• Hayır hakkediyor tabi ki de mutluluğu.bu karşıdakiyle değil benimle ilgili bir durum.ben çok kıskancım.yani ben olsam bana tahammül etmem,o kadar..yoksa boşanmak olabilir.kimse ayrılık düşüncesiyle evlenmiyor da ben şüpheci olup ilişkiye zarar verirdim.ona da yazıl,bana da..

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç evlenmemiş bir insanla olmak gibi olmaz ama boşanmak günümüzde klişeleşti o yüzden ılımlı bakılabilir

0|1
    0|0
    • Şu an evlenmeden birlikte yaşayan onca insan var ki hele üniversitelerde evliymiş gibi yaşıyorlar zaten. Ama işi resmiyete döküp evlilik yapmış olması suç mu artık. Kimse istemez zaten boşanmak ama olmuş bir kere

• Benim için sorun olmaz evlenirim yeter ki iyi kötü günde yanımda olsun...

0|1
    0|0
  • seviyorsam evlenirim.

0|0
    0|0
  • Sorun yok yola devam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nie boşanmışki ilk eşinden?

0|0
    0|0
    • Anlaşamadık eşim çok agresif herşeye sorun bulan bir insan bir birimizi daha fazla kırıp yıprtmamak için ve artık tahammül edemediğimiz için boşandık.

Yükleniyor...