Başınıza böyle bişey gelse katil olurmuydunuz?

bi kızın peşinden 1yıl koştum.1ay çıktık sonra benden ayrılıp eskı sevgilisine döndü.barışma teklıfınızede ben senı hıc sevgılı olarak görmedim git kendine başka bırını bul şerefsiz dese onu öldürürmüydünüz?

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• Sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevecek değil!

kaldıki deli değilse durduk yere söylememiştir bu lafları.. ya da çok terbiyesizmişki o kadar zaman buna rağmen peşinden koştuysan şu an neyin kafasındasın sen?

koşmuşsun peşinden kızda bir şans vermiş olmamış işte!

0|0
    0|1
    • Evet değil, fakat seviyormus gibi yapıp duygularıyla oynamasına ne demeli?

• onu nerden çıkardın :D:D:D

görmüyor musun 1 yıl peşinden koştum diyor.. kim bilir ne ısrarlar ne centilmenlikler yaptı ikna etmek için .. kızın aşık olmadan bir şans verim demesi normal.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• delimisin be ego kurbanımı olucan salla gitsin kardeşim bu dünyada neler geliyor neler yapıyor insanlar ne katil olması to be relax :=)

0|1
    0|0
  • olduremesemde tokatı yapıstırırdım

0|0
    0|0
  • Yuhh..

Sakin ol sen unutmaya çalış...

0|1
    0|0
  • ben bu işi bozarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim ne demeye kendini üzüyorsun 1 ay görüştüğün bayan için. Değil onu öldürmek, derhal kafamdan siler atardım.

0|0
    0|0
  • Saçımın telini kıpırdatmazdım ne öldürmesi !

1|1
    0|0
  • kesinlikle büyük bir yanlış yapmış sana ümit verip vazgeçmişse eninde sonunda belasını bulur sabret ve olanları gör derim..

0|0
    0|0
  • kız kaşarın tekimiş kasarlar için üzülünmez ... o kendi kendini halletcek zaten !

0|0
    0|0
  • bakimm... yok böle insanlar çıkıyor arada karşına

0|1
    0|0
  • olmazdım sanırım değmez ama iyi bir döverdim zilliyi

0|1
    1|0
  • Geçen bir yılına yazık o.O

0|0
    0|0
  • Tırnağımı bile kesmem.