Benfica Fenerbahce maci ne olur ?

Evet arkadaslar Ben besiktasli olarak fenerbahcenin yenecegini dusunuyorum..ve basarilar diliyorum 11 cesur adama..sizin dusuncelerinizi yorumlariniz nelerdir..

Güncellemeler:
Bütün Fenerbahçelileri tebrik ederiz..bu sene buraya kadar seneye daha ilerisi inşallah...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bizde sana teşekkür ederiz arkadaşım. ilk golü biz bulursak turu atlamak bebek işi olcak yanlız topal ve meirelesin eksikliği kendini orta sahada hissettirecek yobonun ve egemenin volkanın üstüne daha fazla sorumluluk bincek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• fener turu geçer

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeli futbolcular 3 kupaya da talibiz diyorlardı. Lig gitti, Avrupa gitti, ellerinde bir tek TÜRKİYE KUPASI kaldı! 3'ün 1'i için SALDIR FENERBAHÇE! Ne demişler; azimle *ıçan duvarı deler! :))))

0|0
    0|1
  • inşlh benfica maçı ve turu alır

0|1
    0|0
  • Benfica alır gibi ama belli de olmaz bu işler

0|1
    0|1
  • donatacağız sokakları bayraklarla

0|1
    0|1
  • fenerin deplasmanlarda sinir bozucu bir rahatlıkla oynadıgını herkes bilyo bu bizim için avantaj ilk mac gibi topa sahip olmalıyız eger geriye yaslanırsak cakarlar

0|0
    0|0
  • fb'nin turu gecememesi gibi bir ihtimal yok.bu kadar emin konusuyorum cünkü ilk mactaki bu Benfica'yı Mersin bile yenerdi :):)

1|0
    0|1
    • Aynen fenere kucuk gelir benfica ne kadar iyi olursa olsun fenerin rakibi degil bana gore..

• Valla çok değişik olcak çünkü fenerli futbolcular elinden geleni yapacak ama karşısındaki adamlar da kazma değil ya onlarda çok uğraş verir gibi geliyor sonuçta güçlü olan kazanır ama üst biter gibi maç iddaa oynıcaksan

0|0
    0|0
  • maç 2-1 alır benfica ama tur fb atlar

0|1
    0|0
  • Handikaplı Benfica...Bu şekilde oynadım..Buraya kadar fenerbahçe...

Yani 2 farklı Benfica galibiyeti

0|0
    0|2
  • benfica alır bence 2 0 alır ulan sen nasıl beşiktaşlısın fenerbahce senin rakibin...

0|0
    0|1
    • Bizle oynamiyor reis alsinlar kupayi sonucda turk takimi yabanciyi destekliyecek halimiz yok..

• beşiktaş bizim kardeşimiz rakibimiz ama düşmanımız değil. (fenerbahçeli)

Yükleniyor...