Kızlar gözünüz aydın Justin Bieber gelmiş, ama nedense pasaport kontrolünden geçmemiş bu normal mi sizce?

Özel uçağından indikten sonra pasaport kontrole girmesi gereken ünlü yıldız korumaları eşliğinde kaçıp VIP aracına bindi. Ünlü yıldız pasaport kontrolüne girmeyince başta başkomiser olmak üzere havaalanı polislerini peşinden koşturdu. VIP aracı polisler tarafından çevrilen şarkıcı, kontrol için arabasından inmemekte ısrar edince korumalarla güvenlik görevlileri tartıştı. Sonuçta aracından inmemiş ve kontrol araçta yapılmış habere göre. Olayın kısa özeti buymuş anlam veremedim bunlar ancak bizde mi olur yoksa amerikada da bu davranışı yapabilir mi?

0|0
16|18

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi, hayranlığı anladım, genç kızlar, küçük olanlar özellikle Justin seviyor fakat bu bağlılık bu aşıklık nedir ya? Yeni nesil olacaklar birde, yazık.

1|3
    0|0
    • Aynen bende bu görüntülerdeki kızları anlıyamıyorum...

• Aynen öyle...

• Bunun sebebi şu ki o çocuk on kızlara yaş olarak yakın ve bu onu daha ulaşılır kılıyor. Ayrıca sosyal medyada aktif, twitter olsun artık başka ne kullanıyorsa falan hayranlarıyla iç içe ve bu da onu ulaşılır kılıyor. Bunların dışında Amerika çocuğu pazarlamak için her türlü süslü şeyi öne sürüyor ve kızların iyice gözü boyanıyor.

Kızlar Ne Diyor 15

• küçücük çocuğun nesine hayran bunlar anlamadım :D

1|4
    0|0
    • bunu diyebilecek cok nadir kız tanıyorum..adamsın yağmurgözlü

• cicim yaşı başı ne daha kaç yıl olmuş çişini söylemeye başlayalı :D hahahaha

• iyi simardi sipa

1|2
    0|0
  • Aa ne kadar ayipp cocuk ozel cocuk hayran kitlesine sahip abisi o ozel ozel nasil dusunursun sen boyle bir seyi. Simdi hayranlari seni dislayacak ne olacak simdi gordun mu. Yahu cocugun herseyi anormal dengesiz sinirimi bozuyor

0|0
    0|0
  • hiç de gözüm aydın değil hhhhahahha

0|0
    0|0
  • Allah'ın ergeni herkes de bayılıyordu ona sanki.

0|1
    0|0
  • Şımarık..saygısız.Bence Amerika'da yapamaz.

0|2
    0|0
    • Amerika'da passport kontrolüne girmeden x-ray'den geçip ülke toprağına koşmaya başlayacağım hee? Bombardiers to your stations! Uyarı vermeden tek kurşunla indirirler o zeplini..

• Velet ekşın yaşamak istemiş

0|1
    0|0
  • Sonuçta çocuk normaldır oyun oynuyor.küçük Justin büyüyünce acıların çocuğu Justin :D

0|1
    0|0
  • ergen işte. eğleniyo.

2|0
    0|0
  • Ben bas komiserin yerinde olsam Justin'i bir güzel evire cevire döverdim bütün meslek hayatimi riske atip:D

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir davranış olmuş ne var yani bir pasaport gösterse ölür mü?

0|0
    0|0
  • Justin Bieber TÜRKİYE'YI TERKET !

0|0
    0|0
  • pedofili değilim :=). ama o bücürün çok zeki olduğuna eminim.

0|0
    0|0
  • umarım bu hastalıktan erken vazgecer kızlarımız zararın neresinden donersek kardır

0|0
    0|0
  • amerikada polis soylemeden arabadan inene atesh ediyolar ama polis soylediginde inmessede terrorist ve ya esrar falan var diye silahi dayiyolar bu artist biber kendini ne saniyo :)

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu ne ya!? Çiğnenen o kadar çok yasa var ki; biz yapsak bir tarafımızdan kan alırlar! O. çocuğuuuuuu polise kafa tutan korumalarıyla beraber nezarete atmadıkları için yusuf yusuf polislerin hepsini kınıyorum. Bunlar 1 Mayısta da kaplan kesilir; gaz bombasını headshot atmak suretiyle liseli genç kız Dilan Alp'i komaya sokmasını da çok iyi becerirler. Tebrikler...

0|2
    0|0
    • Görüntü de geldi; Justin diye kıçını yırtan kızı da anlamak mümkün değil. Dünya ile olan bağlantısını koparmış zikire geçmiş hostada hostaaa hostada hostaaaa.. Yazık zihinlere yazıııııık... link

• Amerikan polisi Ferrari falan dinlemez.

link

1|2
    0|0
  • Beybiii beybiii ohhh beybi beybi noooo bumudur sanat anlayışı o.O link

0|0
    0|0
  • videosunu izledim türk kızlarından utandım bir kız bu kadarmı düşer ya ayıp ta nasıl ağlıo nasıl kendini düşürüo arkadaş tamam seversinizde bu kadar olmaz ya sizin gibiler yüzünden türkiyenin adı çıkıyor ayıp ya

0|0
    0|0
  • vay veled vay )

0|0
    0|0
  • Biraz sağduyulu aileler olsa o bebenin konserine göndermezler çocuklarını bu olayı protesto etmek için ! Bizdeki ya da ingilteredeki holiganlar yaptıklarının aynısını amerikada yapsalar direk gerçek kurşunla vurulurlar.

0|0
    0|0
  • herife allah gibi taparlarsa olacagı bu kızlar sever böle oglan gibi herifleri

0|0
    0|0
  • Direk alıp, sınır dışı edeceksin... ama nerede polislerimiz ayağına gidiyor çok adaletliler cidden nefret ediyorum bu düzenden.

0|0
    0|0
  • Medya ve kadınlar şımarttı acaba parasız olsa sevilir miydi

1|0
    0|0
  • bu cocugu getirecen Ankara demetevlere bırakıcan bunu 1 saatlik:DDDDDDDD hhaha

0|1
    0|0
  • simdi haberlerde gördüm de. Allah akıl fıkır versin.

0|0
    0|0
  • Aspirin olsa alınmaz bu çocuk.

0|0
    0|0
  • M.L bu millet.

0|0
    0|0
  • Çocuğu alıp İzmir çaymahalle borsa tarafına bırakıcaklar bidaha haberini duymuyacağız.

0|0
    0|0
  • Amerikada polis araçtan in diyecekte sen inmeyeceksin he? Adamın g*tünden kan alırlar kaaaaan.

0|0
    0|0
  • Amerikada hiç bulunmadım ama kanımca burda yapan oradada yapar :)

0|0
    0|0
  • Götünde bir ton bok var gibi yürüyo :D Bizim ergenler de tapıyolar.Hele kızın birini gördüm boğazları yırtıldı az kalsın,anan ölüyo deseler si..nde olmaz.

3|0
    0|0
  • Komiserin Bieber'i arabasından indiremeyince pasaport kontrolünü arabasının içinde yapması ünlü yıldızın geçen günlerde Kosova konserindeki görüntüleri akla getirdi. Kosova Havalimanı'nda Bieber boxer’ına kadar soyundurulmuş ve güvenlik kapısından öyle geçirilmişti.

Bu yüzden artistlik yaptı heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...