Geçmişe Baktığınızda

Şöyle bir geriye dönüp baktığınızda ben iyi bir hayat yaşamışım diyebiliyormusunuz Yok sa yok ya güzel bir hayatım olmamış mı diyorsunuz Yani ortlamaya vurduğunuzda sonuç ne İkincisi geçmişte hayel ettiğiniz yaşantıya ne derece yakın ya da uzaksınız

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayatım, başka bir kitabın önsözüyle başlıyor gibi, kitabım adeta fiyasko, en kısası

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Geçmişte o kadar fırlama idim ki acı çekeceğime çektiriyordum keşke yapmasaydım dediğim sadece son 3-4 yıldır yaşadıklarım oldu.Gelecekte istediğim ben geçmişimde saklı oradan alıp modernize edip uygulamayı düşünüyorum.)

0|0
    0|0
  • geçmişe çok bakarsam aşkım depreşir.

0|0
    0|0
  • Hayır çok boktan

0|1
    0|0
  • Çok şükür.. Güzel bir hayatım oldu,iyi devam ediyor..

0|0
    0|0
  • hayaller büyük ama yaşanılanlar hiçde öyle olmuyor

0|0
    0|0
  • Kimisi iyi anılar, kimisi kötü anılardı be kardeşim. Bilmem ki.

0|0
    0|0
  • Bence güzel yaşam

0|0
    0|0
  • Elimde olsa son bir yılı hafızamdan silmek isterdim

0|0
    0|0
  • bundan 2 yıl öncesine dönmek için herşeyimi verirdimşu ano kadar uzağımki o hayata çok özlüyorum

0|0
    0|0
    • senden rica ediyorum bana iki yıl öncesini anlatırmısın ne hata yaptın özelden yaz bana ne değiştirdin neyi yapmazdın farzet iki yıl öncesindeyiz yaz bana lütfen ders çıkaracam kendimce

• ben elimden geleni yaptııııım :D

0|0
    0|0
  • akides o konulara hic girmesek :) kabuslarum depresiyor önümuze bakalim mutlu olalim... :)

0|0
    0|0
  • geçmişe bakma , şunu yapmışım keşke yapmasaydım deme.yaptığın hatalardan ders al sadece...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok şükür güzel günler yaşadım tabi her şey tozpembe değildi ama etrafıma baktığımda neredeyse bütün arkadaş çevremden, mahalledekilerden kısacası televizyonda gördüğümüz ünlülerin dışında :) çok daha güzel vakit geçirdiğim zamanlar oldu ama bunun yanında kötü günlerde gördüm bunları da tecrübe olarak görüyorum, ileride yaşadığım hayat çok daha farklı çünkü eskiden iyi vakit geçirmiş olsam bile hep eğlence üzerine kurulu bir hayat olduğundan ve bazı şeylerden tecrübe çıkarttığımda genelde iş ve büyük para kazanma odaklı o yüzden önceden hiç yapmadığım çoğu şeyi yapmak zorundayım, kısacası eskiden gayet güzel günler geçirdim ama hep tüketici odaklıydı ilerleyen hayatımda atılımlar yapmam gerektiğinden üretici olmak zorunda olacağım.

0|0
    0|0
  • güzel ya da kötü olmamak degilde

kötuyse guzele guzelse kötunun baktıgı pencerenin o ahengine aynı anda varamamak insanı rahatsız ediyor

benim için en azından

0|0
    0|0
  • yaşamadıysak ne kadar mutlu edeceksin?

0|0
    0|0
  • ne diyon be s***** ben böle hayatı

0|0
    0|0
Yükleniyor...