NBA Play-Off sizin açınızdan nasıl geçiyor ?

Beklenildiği gibi ya da benim beklediğim gibi San Antonio,Lakers'ı , Miami Heat , Buck'ı süpürdü ve diğer seriler devam ediyor. Sizin açınızdan play-off nasıl geçiyor şimdilik beklentilerinizi karşıladı mı ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Lakers'siz tadı tuzu yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lakers elenmicekti be.. :(

Belliydi ama Lakers olmadan ben zevk alamıyorum Play Off lardan..

1|0
    0|0
    • Kobe kaybettiler ama SAS'a karşı 1. ya da 2. maçtan sonrada Blake ve Nash'i kaybettiler rotasyonun sonunda kalmış oyuncular ilk 5 oynamaya başladı. Belki Nash ve Blake olsa bir nebze daha direnebilirlerdi ama onlarda olmayınca 4-0 kaçınılmaz oldu. Tabi takip ediyor musun bilmiyorum ama yazıyım ben yinede :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Kobesiz Lakersın eleneceği sürpriz olmadı

Clippers ve Boston 7. maça uzatır

Bulls serisi harika şimdilik

0|1
    0|0
    • Clippers'ta Griffin sakatlığından dolayı oynayamazsa biraz zor gibi geliyor. Dünkü maçta çok kötüydü Clippers. Diğer söylediklerine katılıyorum. Keşke Kobe,Westbrook sakatlanmasaydı daha iyi bir play off izleseydik. Açıkçası bu sakatlıklardan sonra Miami'nin karşısına sadece SAS çıkarsa şampiyonluktan edebileceğini düşünüyorum başka bir takımın sağlıklı Miami'yi durduracağını sanmıyorum umarım yanılırım :)

• şuan houston diş gösteriyor onlarda da jeremy lin yok.westbrook un sakatlığı ciddimi

• Sezonu kapattı. Menisküsünde yırtık varmış. Ama şuan oynanan maçta bir şekilde OKC işi bitireceğini düşünüyorum.

• ah lakers ah lakerrsss lakerss

0|0
    0|0
Yükleniyor...