Vücut ölçüsü önemli midir?

Benim için bir insanın görünüşü önemlidir kız olsun erkek haliyle takıntılıyımdır bu konuda sizde öyle misiniz ve sizce iyi midir göğüs 80 bel 64 kalça 90 spor da yaparım

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gogusler kucuk baya

0|0
    0|0
    • baya küçük biraz yanlış oldu 80 den aşağısı baya küçüğe giriyor canım yanlış biliyorsun 85 olmalıymış desen daha doğru olurdu

• Zaten herkes kendine gore cevap veriyo?

• pardon saygı duymam gerek fikrine öyle olsun bakalım

Erkekler Ne Diyor 6

• çok önemli değildir benim için iç güzelliğin yerini hiç birşey tutamaz güzellik gelip gecicidir ha vücut ölçülerini sorarsan iyi

1|0
    0|0
    • elbette bende iç güzellikten yanayım ama bir erkekte kilolu bir kızı sevmez yani ben seveni görmedim şahsen illaki o görünüş duruşa bakarlar

• teşekkür ederim bu arada görüşün için unutmuşum da

• Ne demek ama i dediğinde kişiden kişiye değişir kilolu birindende hoşlanırım ama seninde dediğin doğru

• Önemli 😊😊

1|0
    0|0
  • gögüs 85 olsa daha iyi olurmuş kalça abartısız iyi zaten erkek eli degince büyür hepsi

1|0
    0|0
  • Dis gorunus onemli.
    Olculerin iyi

1|0
    0|0
  • Karektere bakarım ben gerisi boş

0|0
    0|0
    • erkekler illaki bir kız da görünüşe bakar en birinci planda değil tabi kandırmayalım birbirimizi şimdi

• böyle düşünen erkeklerde varmış be benim karşıma hep dış görünüşe önem verenler çıktı çok zayıf bir insandım böyle oldum taktım kafaya onlar yüzünden sana helal olsun valla kıymet değer bilmeyenler utansın bencede

• Ben bir kız için yaptığım bir kaç şeyi anlatsam şaşırırsınız karlı havaları çok severdi Ağustosta kar bile yagdırdım mutlu olsun diye hastayım dedi diye Aralık yerde kar var atladım otobüse gece 2 evinin önünde sabaha kadar bekledim titreye titreye sabah beni görünce mutlu olsun diye sonrada para için bıraktı gitti oysa bir lafına yapmıyacağım şey yoktu para için değişmeyecek kız kalmamış onu anladım artık birine inanmak güvenmek çok daha zor :(

• Benim içinde kafa ölçüsü önemlidir.

0|0
    0|0
    • erkeklerin hepsi eminim bir kızın görünüşüne önem verir illaki birinci planda olmasa da 90 kilo insanı sevebilir misin açık ol hadi

• böyle düzgün konuş işte insanız sonuçta burda seni dahil etmiyorum tamam o zaman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...