Ne yapmaya çalışıyor sizce?

4 yıl önce eski sevgilim beni terketmişti aradaki uzaklık yüzünden birkaç gündür konuşuyoruz ve vicdanen rahat olmadığını söyledi. ben onu çok sevmiştim o zamanlar ve ayrılınca çok koymuştu bana. şimdi ise vicdanının rahat olmadığını onu affetmemi istiyor ama ilişki düşünmüyor. mesaj atıyorum cevap veriyor, benle ilgileniyor bunların hepsi vicdan rahatlatması mı? yoksa bir ilgisinin olduğuna işaret mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tekrar yaklaşmasının bir yolu olması gerekiyordu o da bu yolu bulmuş. Strateji yani. Başkasına gitti beraber oldu ayrıldı boşta kaldı şimdi sana geri dönüyor boşta kalmamak için. İlgisinin olduğunun işareti mi demişsin de 4 yıl evvelde ilgisi olduğu halde uzaklığı bahane etmedi mi? Sizler bu kadar saf olmayı nasıl beceriyorsunuz ya. Sizi gerçekten sevene şeytan kesiliyorsunuz ama kullanana mal gibi davranıyorsunuz. Yuhh yaniiiii

1|0
    0|0
    • ailemde istemiyordu onu öyle birşey de var. onunda etkisi var.

• o da doğru gerçi onada dedim bunları yeni mi vicdanın rahat etmemeye başladı dedim hep vardı ama cesaretim yoktu dedi

• dettirsin gitsin. cesareti yokmuş 4 sene cesareti olmayanın sonrada yazmaya yüzü olmaz. Millet mi çok akıllı biz mi çok aptalız. Töbe yaaaaa

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer gönlünde ona dair hiçbişey kalamdıysa onu vicdanıyla yalnız bırak bence bir daha ona mesaj daha bile atma. boşver gtsin.

1|0
    0|0
    • malesef ki hala seviyorum o kadar kişi hayatıma girdi ama onu sevdiğim gibi sevemedim kimseyi

• dimi bencede kendini düşünüyor amaç vicdanını rahatlatmak

• sende böyle biri için kendini daha fazla üzme. kendini hayatın akışına bırak

• Seni geri kazanmak için tiyatro yapıyor deki ben eskiyi senide unuttum vicdanın rahat olsun bir daha beni arama de git kendine adam akıllı birini bul uzak dur böyle insanlardan

1|0
    0|0
  • Sana ben hayatımı anlatayım.

Yıl 2001 lise 1. sınıftayım kızın birini tanıdım kendisi ile flört ettik 3 ay sonra ayırdık.

Yıl 2008 Üniverisiteden mezun oldum o kızı facebooktan buldum bir mesaj attım buluştuk yeniden flört etmeye başladık

Yıl 2011 Dediğim kız ile sözlendik

Yıl 2011 Ekim Aynı kız ile nişanlandık

Yıl 2012 Ekim Evlendik :D

Eski sevgiliye dikkat hele hele üstünden zaman geçmişse.

0|0
    0|0
    • dikkat derken? bağ kopmuyor mu diyorsun?

• Öle oluyor eskiden bir ses duyunca garip geliyor tabii :D

• evet..size de mutluluklar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...