Bir mağazada dolaşırken ortamın verdiği sessizlikten dolayı birşey aldınız mı?

Kıyafet bakmak için bir mağazaya girdiniz. Mağzada müşteriden çok çalışan dolu. Hepsinin dikkati üzerinde. O anlarda ne düşünürsünüz? Bu durumlarda bişiler aldınız mı?

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• hayır almadım almam da.hatta sinr oluurm öyle çalışanların ensemde dolaştığı dükkanlarda bırak birşey almayı bakmam bile çıkar giderim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hayir almadim ve almakta istemiyorum ya... o ne öyle daha dükkana adimi atmadan hemen 2-3 tane eleman kosup geliyor nasil yardimci olabilirim diye.. ya bi dur, bismillah ya önce bir bakim ne var ne yok ondan sonra sorum olursa ben yönelirim zaten elemanlara yaa :S cok gicik oluyoru sonra yanindan ayrilmiyorlar kendimi biri bizi gözetliyor da hissediyorum öyle oluncada dükkani hemen terk ediyorum ya atmosfer hosuma gitmeli yoksa alisveris'imi dogru dürüst yapamam

0|0
    0|0
  • yok almam bakışlar üzerimdeyken çok rahatsız olurum çok da beğensem almadan çıkarım. bide nefesini ensemde hissettiğim mağaza görevlileri beni çileden çıkarır

0|0
    1|0
  • direk çıkıyorum ben:))

0|0
    0|0
  • Ben zaten tavırımla ve bakışımla çok iyi belli ediyorum onların etrafımda dolaşmasını istemediğimi, onlarda anlayıp gider.

Başka saçma sebebler icin bişey aldığım oldu, ama bu sebebten dolayı hiç olmadi.

0|0
    1|0
  • biri bakıyor diye almam tabikide umrumda olmaz ama burda çalışanları eleştirmek yanlış tabiki onlar arkanızda gezmeyecekse patron niye maaş ödesin bunun için varlar çok gördüm patronların çalışanları bunun için yönlendirdiini o yüzden onlara kızmak yersiz

0|0
    0|0
  • yoo asla boyle bir sebepten para harcamam

0|0
    0|0
  • içime sinmeyen hiçbişeyi almam ve ne istediğimi bilerek giderim.takıntı yaparım mesela bol kot alacağım diye internette bi sürü model araştırırım.beğendiğime yakın bişeyler ararım.

0|0
    0|0
  • mağazaya gidip birşeyi almam için çok düşünürüm o yüzden alışverişimi 6 saate anca yaparım ve öyle sessiz bir mağazaya girmekten çekinirim bazen direk dalarım içeri :D utanmadan alır çıakrım ama erkek varsa hep hiç giremem utanırım

0|0
    0|0
  • "Hoşgeldiniz efendim ne bakmıştınız?" dedikleri an alacağım varsa da almıyorum. Ya bir rahat bırakın karıştırayım giysileri :)

0|0
    1|0
  • Beğendiysem alırım,sırf onlar bakıyor diye almam

0|0
    0|0
  • yoo. kimse yoksa bi bokluk vardır ya pahalıdır ya kalitesizdir. girmem zaten öyle yerlere :D

0|0
    0|0
  • Hayır sıkılırım öyle mağazalarda almadan çıkarım gıcıklığına.

0|0
    0|0
  • bende rahatsız olurum ama begendıgım bırseyse gıder alırım sırf bunun ıcın vazgecmem :)

0|0
    0|0
  • ne o öyle yaaa hep pesinde gezerler nefret ederim almam ne diye alcam

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• niye almıyımki eğer istediğim ürün orda ve istediğim fiyattaysa ne satıcıya nede müziğe bakarım alırım denerim ve çıkarım benim için sonrası önemlidir.

1|0
    0|0
  • magaza gorevlilerinin beni rahat birakmasi icin aldigim oldu

0|0
    0|0
    • Bende nadirde olsa aldigim oldu valla :))

• geliyorlar yanina bik bik vik vik, iltifatlarla urun kakalamalar vb, sonra al ucuzundan bir sey ve kac

Yükleniyor...