Günde 6 saat yüzmek bana kilo verdirirken kolumda aşırı kas yapar mı?

Öncelikle herkese merhaba ve benim sorumu göze alıp okuduğunuz için teşekkür ederim😄 . Ben bu son 3 gündür günde durmadan 6 saat yüzüyorum. Bu da 1 günde yaklaşık olarak 3600 kalori harcıyorum demek oluyor (2 saat sabah 2 saat öğlen ve 2 saat akşam) pek fazla da yemek yemediğim için hızlı bir şekilde kilo vermeyi umuyorum. (Zaten çok kilolu değilim. Boyum 157 ve kilom 49) ama benim merak ettiğim bir şey var. Ben daha çok kurbağalama ağırlıklı yüzüyorum. Eğer bu tempoda yüzersen kolumdaki yağlar kasa dönüşür mü? Çünkü kolumun ince olmasını istiyorum. Yani kasa dönüşse de ne kadar kalın olur. Ona göre yemek yememi biraz daha azaltıp açlıkla kaslarımı eriteceğim ki incecik olayjm. Görüşlerinizi bekliyorum 😄

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle merhaba
    1. Si yaglar kasa dönüsmez yağ yakılır ve üstüne kas inşası yapılır. 2. si bayan olduģunuz icin östrojen hormonunuz var erkeklerde bulunan testesteron hormonunuz cok az miktarda oldugu icin erkeklere göre kas yapma seviyeniz düsüktur.3. su 6 saat yuzmek hipertrofi antremani olmucagi icin kas insasi az olucaktir yani dusundugun gibi kaslı kollara sahip olmuyacaksin. Birde 6 saat cok fazla.

1|0
    0|0
    • Öncelikle yazımı okuyup dikkate aldığınız için teşekkür ediyorum ve bu verdiğiniz yararlı bilgiden dolayı minnettarım 😊. Bu arada bir sorum olacak. Kurbağalama aynı zamanda karın kası yapar mı? (Karın kasına karşı değilim bu arada 😄)

• Faydası olur evet

• balık mısın sen 6 saat ne ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapar

0|0
    0|0
    • Yani bildiğin kapkalın kol kası (bütün kolumdaki yağlar kasa mı dönüşür) çünkü bir yerde okuduğuma göre yüzmek olan kaslarına hacim veriyor ama yinede yağı yüksek oranda yakıyordu. Bir de yüzerek zayıflayan insanlara baktığımda hiç öyle abartı kol kasları olan yoktu. Zaten 1 ay yapacağım. Onlar 2 yıl her gün 1 saat yapıp ince kol kaslarına sahipken ben de 1 ayda her gün 6 saatte yapacağım. Yani kesinlikle emin misin?

Yükleniyor...