Benfica-Fenerbahçe maçı ne olur fener mi çıkar finale yoksa benfica mı?

Benfica-Fenerbahçe maçı ne olur fenermi çıkar finale yoksa benficamı?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 17

• fener turu geçer

2|2
    1|2
  • bazı siv zekalılar fener gecer demıs bılmıyolarkı benfica kendı evınde mac kaybetmeyen ve oscar cardozonun gol yagmuru yagdırdıgını ( kendı evinde)

1|3
    1|4
    • Sitenin Ahmet Çakar'ı. . :) Sıkıysa 'Fener turu geçsin, bikini giyerim.' desene.

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'ı deplasmanda 1-0 yenerek yıllar süren 40 maçlık yenilmeme rekorunu tarihe gömmüştü, Benfica'da kim?

• cardozo ? kim la o ilk maçta sahadamıydı:)))

• bu maç üst bitecek webo da oynamıyor pek gol için yüklenebileceğini sanmıyorum.

1|2
    0|0
    • alt demek istedin galiba :D

• fener gol için yüklenemiyecek kasdettim alt bitmesi için benficanında ilk maçta ki gibi her topu taça atması gerek ;) .ama sanmıyorum farklı olacak bu maç .

• ne dedik üst dedik yanlış mı söylemişiz :D

• berabere biter, fener geçer

1|2
    0|0
  • Fenerbahçe 1-0 alır yine.

1|2
    1|0
  • Fenerbahçe gol bulabilirse finale çıkar bulamazsa maçı 0-0 tamamlaması ya da 120 dakikayı 1-0 mağlup kapatıp işi penaltılara götürmesi zor

0|0
    0|1
  • Hala Benfica

0|1
    0|0
  • fenerbahçe finale çıksın isterim tabi ama şu takım eler diyemiyorum.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin en azından bir gol bulacağını ve turu geçeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • benfıca çıkar bence

1|2
    1|1
  • önceki maçların aksine gollü bir maç olacak skor tahmini 3-1 veya 3-2 benfika inş fener tur atlar ama benfika kolay pes etmez

1|0
    0|0
    • fenerde bırakmaz ama benficanın gececegnı ewnde aldı macı bu sezon en iyi oynunu oynadı ordada aynı tempoyu gostermsi lazm

• Benfica ilk macta berbat futbol oynadı.Daha dogrusu fb müthis oynadı.

Bir takımın bir haftada 180 derece degisecegini sanmıyorum.Dolayısıyla fb 1 gol atar ve turu gecer.Benfica'nın Uefa'nın en sağlam savunmasına sahip fb'ye 3 gol atması gibi bir ihtimal yok.En fazla 2 gol atar,oda şansa mansa..

Fb finalde,hayırlı olsun.

0|0
    0|2
  • fener ilk golü atabilirse kesin %100 çıkar finalee

0|0
    0|0
  • beraberlik olucak fener tur atlar

1|0
    0|0
  • benfica söylendiği kadar iyi takım değil Fenerbahçe her türlü turu geçer

0|0
    0|1