Kendimden iğreniyorum çünkü...

Bu hayatta yaptığınız en iğrenç şey nedir?

Hatırladıkça utandığınız, geri almak istediğiniz ve alamadığınız ne yaşadınız? Ve ya yaşattınız?

Dileyen gizliden yazsın ama dürüst olalım..

Ayrıca sakız çalmıştım vs gibi çocukça cevaplarda istemiyorum..

Teşekkürlerr..

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• alışveriş yapıyordum ve pantolon deneyecektim. soyunma kabinini açtım. ama nasıl oldu anlamadım yemin ederim. kabinin önünde aynaya bakıyordum. o kız oraya ne ara girdi ya.. neyse, kızın birini iç çamaşırıyla gördüm.. öyle utandım ki. çok kötü oldum. "hay Allah benim belamı versin. çok özür dilerim" dedim. sonra hemen çıkıp gittim.. hayatımda en rezil olduğum an o andı. hatırlar utanırım.. hazır yeri gelmişken bir kız cevap yazabilir mi bana. kız benim o sefil ve rezil halimi görünce, haliyle kızmışdır da, sonra öfkesi geçmiş midir? siz olsaydınız ne düşünürdünüz. Çocuk belli mahçup deyip kızmayacak var mıdır? gerçi insanlık hali ama nedense çok utandım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir gece arabada kız arkadaşımla öpüşüyoruk oral yapmak istedi bende prezarvatif taktım tam alengirli anlarda ekip otosunun ışıgı gecenin karanlıgını aydınlattı hemen panikle toparlanıp prezarvatifi cıkardım o heycanla arabanın neresıne attıgımı fark edemedım aramama ragmen bulamadım ertesi gün işyerinde öglen paydosuna arkadaşlarala dışarda yemege cıktık içlerinde bayanda var arabayla işyerinden çıkarken orta aynada dün akşamki kaçak prezarvatif sarkıyordu gülüşmeleri ve geyikleri takiben bende terlemeyle beraber renk degişikliği baş gösterdi geceki kabus aratarak devam etmekteydi hatta son darbesinin etkisi 1 yıl işyerinde lakabım ucan balon olarak anıldı...

1|1
    1|0
  • tabikşde söylemicem. ama yaptım oldu yani. geçmiş nede olsa. ama yanlışın yanlış olduğunu biliyoruz artık yapmaamız gerektiğini. onun için doğru cevap şu ki. herkes hata yapar. en iğrenç şeyleri bilee aklımızı almıcağı. ama sonuç olarak önemli olan düzelmek geçmiş geçmiştirr

1|0
    0|0
  • bir sürtük için intihar girişiminde bulundum kendimi affedemiyorum :) ya da dur lan bir dakka ?

yok yaw affetmişim sonuçta deneyim kazandım :))

1|0
    0|0
  • çocukken mahalleden bir kızla kibrit kabı oynuyoduk karşı karşıya donu delikti ve kukusu baya görünüyodu, bende kibrit kabı çok oldugu için paso oyunu devam ettirdim borç verdim hep yenip tekrarladım borç işini diger çocuklar fark edince oyunu bitirdim , kabul ediyorum çok ivrençleşmişitim o zman :S :)=

1|0
    0|0
  • hayatımda geçmişimde kalmış insanları tekrar hayatıma sokmayı çalışmak...

1|0
    0|0
  • aksiyete bozuklugu: gecmişte yapılan hatalardan dolayı dönup onu duzeltememek ve her akla gelincede cıldıracak gibi olmak ...

1|0
    0|0
  • kimseye söyleyemediğim bazı gerçekler var kendime bile bunu yaptın zamanında diyemiyorum kolay kolay :/ .söylemek kolay değil belkide bu yüzden mutluluk uzak .

1|0
    0|0
  • En iğrenç şey başarısızlıklarım.

1|0
    0|0
  • Sevgilime çok acı bir ayrılık yaşatmak zorunda kaldım kendimi affedemiyorum.

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey

0|0
    2|0
  • Kız kardeşimle ilişki yaşadım maalesef.

0|0
    0|0
  • başarısızlıklarım , hayatımda ki kimi insanların zaman zaman ağzını burnunu kırmam gerekirken bu eylemi yapmamam... birde sahilde içerken bunalımlı bir dönemimde eşcinsel bir adam gelip bana beni becerirmisin demişti bunu duymak bile çook iğrençti ve oradan kaçmıştımda zaten ıykkk :/

1|0
    0|0
  • siz siz olun toplum içinde gaz çıkarmayın

1|0
    0|0
  • Para karsılıgı uc kadınla bırlıkte oldum ogrencıydım ıhtıyacım vardı kendımden utanıyorum dusununce

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben yurtdisindayim ailemden coook uzaktayim onlarin yanina gitmistim 1 ayligina kucuk erkek kardesim 4 - 5 yaslarinda aksam carsi dönusu kosa kosa gelip bana sarildi az buyuk kupe takmistim kulagimi acitti cok kupem agir oldugu icin dustu ve kanadi azda olsa sonra ona kizdim git basimdan diye senin yuzunden kupem kayboldu dedim ve kardesimle kupeyi aramaya koyulduk bizim semtte bulduk.. ama kardesime o sinirle git basimdan dedigimi hatirladikca kendimden nefretttttttttt ediyorum tiksiniyorum sesini cikarmadan aglaya aglaya eve gtiti asagi kadar inmsiti beni özlemisti evde yoktum tekrar gitmisim sanmis ve sarilmak icinn balkonda yolumu gözluyormus annem söyledi bunun ustunden yillar gecmesine ragmen unutamiyorum kendime kiziyorum :((

1|1
    0|0
  • ego otobüsünün orta kapısında doğru kustum. otobüs durdu kapıyı açtı sonra o kusmukları sıyırdı falan :S çok rezilim nan. ben bu anı silmek istiyorum :d

1|0
    0|0
  • geçen ramazan ayında oruçluyken üst komşuya fena patladım ka-vgada ona senin gb 5koca eskitmedim dedim orucumda gitti onuda fena kırdım pişmanm yani...

1|1
    0|0
  • En iğrenç şeyleri çocukluğumda yapmışım ama şimdi çok hanım hanımcığım.

1|0
    0|0
  • sakız çalmıştım

0|0
    1|0
  • sevgilim i çok sevmemmmmmmmmm :)

0|0
    1|0
  • babamdan utanıyorum telefonla ,yüzyüze hiçkonusamıyorum saçmalıyorum kendimi rezil ediyorum , kendime güvensizim sesim titriyo şekilden şekile giriryorum akrabalarımızlada bu şekilde cok kötü anlarım olmustur kendimden nefret ettiğim niye böyleyim biraz açık dısa donuk olsaydım dediğim anlarım hep oluyor bir atlatamadım yani ne biliiym pskolojim bozuk

1|0
    0|0
  • 2 kez sokakta taciz edildim bu yüzden tedirginlik hali oluyor :( bazen dışarda rahat rahat dolaşamıyoruz bile ne öküzler var

1|0
    0|0
  • Rabbime kul olamadım

hep malları sevdim

hayatın kıymetini bilemedim

babamı sevemedim,sarılamadım

anneme sarıldığımda hiç bişey hissetmedim

kardeşim hastaydı,destek olmadım

2|0
    1|0
    • en gerçek senin itirafın oldu sanırım. tesk ler.

• herşey birşeye vesiledir.

Benim de utandıgım çok hatam var..

su an oldugun yere varman için demek o hataları yapman lazımmıs

• :(

• Amcam tarafından ileri derecede taciz edildim .

1|0
    0|0
Yükleniyor...