Neden ben sevgili bulamıyorum sorularınızın cevabını bulabildiniz mi ? :))

beni takip eden kızlar niye sokakta da takip etmiyor anlamıyorum.

Tenhada falan kıstırsanız, hoş olmaz mıydı? :))

eros bir daha bana ok atmaya kalkarsan o okları sana sokarım. o* çocuğu kerhaneden atıyor sanki okları... :))))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• İnternetten bulduğun kızla olmaz, işyerinden kızla olmaz, mahallenin kızıyla da olmaz, komşu kızı hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu kızı,kendimmi üreteyim ? :)))
    47% (8)86% (6)58% (14)Oy Ver
  • Neymiş, biz uyuşmuyormuşuz da tarzlarımız farklıymış. Napim ben de mi tayt giyeyim? :))
    24% (4)14% (1)21% (5)Oy Ver
  • Bende kervana katılayım dedim. Nefes alsın yeter dedik, Beni gören kızlar nefesini tutuyo mk :)))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Görücü usülü evliliğe karşıyım, arkadaş kızlar beni görüyor vazgeçiyor. Bu işin başka bir yolu olmalı... :)))
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Bugün kızın birisi seni seviyorum dedi döner tekmeyi ensesine indirdim bayıldı ceset torbasına koydum denize attım. ne yapacağımı şaşırdım :))
    23% (4)0% (0)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• bu sitede en güzel soru soran sensin valla gülmek için buluyorum sorularını :)) diğer şıklara bakamadan A didim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• E dedim gidiyorum :)

0|1
    0|0
  • dejavu oldu bir an sanki :d amaan kim okicak arkadaş sen de şıklara destan yazıosun mübarek :d a dedim

1|1
    0|0
  • Sitenin demirbaşı naptın ya ? İyisin inşallah.Çayını tazeleyeyim dur.

0|1
    0|0
  • supermis :D

0|1
    0|0
  • A dedim 1 xperimi aldım gidiyorum bys

0|1
    0|0
  • E şıkkı nasıl bir şıktır 40 yıl düşünsem aklıma gelmez

0|1
    0|0
  • Kaderinin oyunu bu sana

0|1
    0|0
  • süpersin sen böyle devam et:)) e ye koptum:)))

0|1
    0|0
    • Kendim kaldırdığım için aklımda. Keyfi bilir ya

umrumda değil

• Neomm nasılsın :D ben geldim ama gidicem bir selam vereyim dedim :D

• hadi yaa :/ üzüldüm ks ye girdiğimde onun sorularını arıyodum :/ lanet ne isteğimi kabul etti ne mesajlarıma cevap verdi bide çekmiş gitmiş :)

• hepsi olabilir gibide E iyiydi

0|1
    0|0
  • neden kaldırmışlar ki sorunu ? hep mi aynı sorular olucakmış :)

0|1
    0|0
  • bulduğunu öp belki karşılık verir mk

0|1
    0|0
  • eros napsın oda şaşırdı yazık herkes başka bişey istiyo :)

0|1
    0|0
  • evli oldğuğum için sorun yok :))

0|1
    0|0
  • şimdiden üretmeye başla A dedim :))

0|1
    0|0
  • Bugün kızın birisi seni seviyorum dedi döner tekmeyi ensesine indirdim bayıldı ceset torbasına koydum denize attım. ne yapacağımı şaşırdım :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Az önceki sorunu bilmiyorum. Dünkü sorunu ben kaldırdım. Kural belli, küfredersen sorun kalkar.

Boş boş artistlik yapmayın.

5|0
    1|1
    • dünkü soru evet mesajın açıksa dur mesaj atayım

• ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum pollux:) ne hafızan var bravo valla.Küfrederse kalkar onu öğrendi de bu soruyu kim kaldırdıysa espri anlayışı yokmuş:)

• bi coşma:)

• Bende kervana katılayım dedim. Nefes alsın yeter dedik, Beni gören kızlar nefesini tutuyo

0|1
    0|0
  • yaratıcılığına hayranım. bunları aklına geldikçe biriktirip sonra mı soru yapıyosun yoksa soru yazayım dediğin zaman anında mı geliyo ilham ? :)

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim önceden yazıyorum sonra soruyorum. ama sıkıldım ks den son elveda sorumu 3 dakka sonra sorup çıkıyorum

• yapma ya diycem ama demeyim. yine de fikirler biriktikçe gel paylaş sonra yine kaçarsın :)

• Iyımıs a..

0|1
    0|0
  • valla sosyal ol bence ama çok da bir çaba sarf etme bence internet falan yalan gerçek hayatta beğendiğin biri olursa ona açılmak için fazla bekleme derim yakın davran sosyal ol gerisi gelir zaten

0|1
    0|0
  • eros sana ok atsa bir tarafına girer dostum :D :D şıklara hunharca güldüm :D :D ama beni karşılamıyor :D sorunu kaldıran modu kınıyorum

0|1
    0|0
  • Abim giderse bende giderim

0|1
    0|0
  • Abi ne yalan söyliyim A şıkkını okudum sonra üşendim onu işaretledim

0|1
    0|0
  • İnternetten bulduğun kızla olmaz, işyerinden kızla olmaz, mahallenin kızıyla da olmaz, komşu kızı hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu kızı,kendimmi üreteyim ? :)))

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • C şıkkı süperdi hacım, benim sorunum niyet farklılığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...