Beyler bayanlar spora giden bilgisi olanlar varsa bakabilir mi?

Spora başlamayı düşünüyorum kilolu değilim sadece squatla ve hocanın da yönlendirmeleriyle falan ne kadar zamanda böyle kalçalar olabilir? Beyler bayanlar spora giden bilgisi olanlar varsa bakabilir mi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Senin çabalarına bağlı
    Hıca nın sihirli değeneyi yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar fitness modelleri cogu yillarini vermis kisiler. Besin takviyeleri aldiklari hormon destekleri vs ve bir coguda estetikle bu hale geliyorlar dogal yollarla 1 2 yilda olacak bir sey degil. Eger ben yaparim diyorsanda sporu hayatinin merkezine almali haftanin en az 5 gununu salonda gecirmelisin.

0|0
    0|0
    • Tabiki çaba önemli yani çok uğraşırsam olur muhakkak niye olmasın bunlar yapmışlar 2 3 yıl da olsa sonuç ortada

• En usteki kadin Michhelle lewin. Snapin varsa takip et 35 yasinda vardir Şu an rahat. birak 2 3 yili 20 yasinda baslamis olsa bile sen tahmin et dunyaca unlu bir kadin instagramida var bakarsin fotolarina

Erkekler Ne Diyor 10

• kimseyle kendini kıyaslama herkesin farklı genetikleri var niyetliyim böyle fotoğraflar beni kasıyor şaklsflşkflkşsfs

0|0
    0|0
  • 4 5 yıl herhalde :)

0|0
    0|0
  • Sıkı bir çalışmayla ve doğru beslenmeyle 4 ay da çok daha iyi bile olabilir

0|0
    0|0
    • o kadar kısa sürede pek bişey olacağını sanmıyorum

• Ben antreman yapmış tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum sen ister san ister sanma

• Öncesini at ki bizde yorum yapalım

0|0
    0|0
  • düzenli çalışırsan 1yıl

0|0
    0|0
  • Böyle kalçalara sahip olmak istiyorsan bana gel. 3-4 ay içinde sahip olursun :)

0|0
    0|0
  • Spor bilimleri okuyorum buyur

0|0
    0|0
  • en az 1 yıl

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• bunlari sadece squatla yapamassin yillarini vermen lazim.

0|0
    0|0
    • Kaç yıl mesela

• http://i.hizliresim.com/o7qQ5b.jpg

bak bu benim. tam 8 ayimi aldi bu gelisme, ama ben protein tozu filan almdim dogal beslendim. haftanin 5 gunu agirlik yapiyordum. Ciddi agirlik antremani, hiit cardio ile sentezliyorum. Pilates filan hikaye zaman kaybi. sonra slklldim 4 aydir devam etmiyorum sadece hiit cardio yapiyorum simdilerde havalar soguyunca devam edecegim. Hava guzel olunca insan salona kapanmak istemiyor.

• 8 aya göre iyi bir gelişme yine de öceki halini bilmiyorum gerçi ama yıllarımı da vermem gerek tabi istediğim vücuda sahip olacaksam değer

• Hiç olmazz deneme :D

0|0
    0|0
    • Neden olmasın ne eksiğim var ki hemen olmaz tabiki çabalarsam ne kadar sürer onu merak ediyorum 8 9 ay 1 yıl 2 yıl süresini merak ettim

• Bilemem ama dene :D

Yükleniyor...