Galatasaray, #Riekerink ile yola devam kararı aldı. Başarı gelir mi?

1|3
1|26

En İyi Kız Görüşü

• gelmez

0|0
    0|0
    • peki neden ve sezonun herhangibi bir haftasında teknik adam değişikligi bekilyor musun veya kafanda başkabiri var mıydı teknik adam

En İyi Erkek Görüşü

• Riekerink'in tek artısı oyuncularla olan iletişimi. Geçen sezon Hamzadan sonra gelse daha iyi olurdu. Maç esnasında yaptığı hamlelerde bile oyuncuların riekerink'e kızdığı oluyormuş. Bize otoriter bir teknik direktör lazım. Bu futbolcularla iyi iletişim kursan bile takımda tepene çıkacak karakterde çok topçu var. Ayrıca takımda orta saha kalmadı. Akıllıca genç dinamik oyuncular transfer ettirirse ve onlara şans verip selçuk, sabri gibi oyuncuları keserse diğer yıllar için kemik genç kadroyu oluşturur.. Bunları yaparsa seneye şampiyon olamasak bile kendisine sözümüz olmaz. Yeterki bir şeyler yaptığını görelim.

0|0
    0|0
    • iyi iletişimci ve evet doğru diyorsun futbolculr tepene çıkar bu ülke biraz böyle istismar eder bunu , bu da teknik adamı sıkıntı yaratır açıkcası haklısın bu konuda, transfer takviyesi şart eksikler var belirsiz oyuncular var akıbeti ama yavaş yavaş bugun teknik adam belirsizliği nasıl bittiyse onlarda çözülür, bakalım ne getirecek yeni sezon, kara bir tablo anlattın bize ama haklı yanların var tabii

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu kadro ile bir halt olmaz , transfer yapılırsa isler değişir ama onun içinde para lazim , uefa ile yapılan anlaşma var , isleri zor

Bu habere , Terim gelecek gelecek diye ortalığı inleten gizli ne diyecek acaba

0|0
    0|0
    • uefa ile ikili bir niyet anlaşması var ama iki üç işi doğru yaptımı her şey yoluna girer, sonuçta GS nin marka değeri var, avrupa ile ilgili giderse eğer bir ceza durumuda olmayacak bu sezonu boş geçirmez bence iddia sahibi olmaya calışacaktır
      o bahsettiğin gizli belki burayada yazar

• Uefa markaya pek bakmıyor , kulübe giriş , çıkıştan fazla olmayacak diyor , ya bu kurala uymaz anlık basarili olursun sonra ceza yersin ya da seve seve dengeyi kurarsın

• Son dönemde futbol olarak iyileşme vardı Fenerbahçe finalinde özellikle ilk yarıda iyi futbol ikinci yarıdada iyi defans yaparak kupada almıştık yani düşündüğüm isim olmasada artık yapacak birşey yok hayırlısı olsun Türkiye kupasını saymazsak tek kulvarda yarışacak rakipleri cl avrupa ligi derken yıpranacak bu bir fırsattır aynı Terim in ilk dönemi gibi son geldiği yani kim olursa olsun bu sezonki gibi kötü bir sezon beklemiyorum açıkcası.

0|0
    0|0
    • riekerink ile futbolu biraz yukarı çekti aslında ve rakipler ile ilgilide avrupa maçları olacak ve ypranmada söz konusu olacak bu kısmınada katılıyorum bu fırsattır bencede, kafandaki isim aynı ismi düşünüyoruz sanırım

• peki sezonu tamamlar mı yoksa sezon bitmeden her hangi bir bir arada teknik adam değişikliği bekliyor musun

• Bu lige nasıl başladığınada bağlı bence şuanda öyle bir düşüncem yok inş başarılı olur.

• Bizim Fener bitik
    bjk gecen senenin gaz
    ts 50. yil yeniden yapılanma Ersun yanal
    ve bu gs

1 ts
    2 bjk
    3 gs
    4 biz diyorum

0|1
    0|0
    • ts birinci mi :)

• aynen seneye 50. yilari

• doğru biliyordum böylede bir projeleri var ama çokta gerçekci değil yani, bu kafayla değil 50, belki 100 yıllarına kısmet olur , çok karışıklar çok baş var onlarda, onların işi daha zor bence

• Emekleyerek gelmeye çalışır.

0|1
    0|0
    • neden, jupp derwal de yaşlı bir teknik adamdı ama devasal işler başardı

• Ya bizim sorunumuz topcularin karaktersizliginden şımarıkligindan dolayi, o takimda kendini bozmayam bir hakan balta var birde Sabri, baska kimi sayarsan say bana başlarina diktator getirmedikce bir ise yaramaz bu hocada da o karakter yapisi yok malesef , bize fatih hoca bu sene cidden lazim , o cok oyuncuyu dize getirir

0|0
    0|0
    • biraz yumuşak huylu şundan çekinmiyorda değilim yani bizim futbolcu yapımız yumuşak huyluyu buldumu tepesine çıkar bu bir az dez avantajj

• adam kenan evren gibi coktu kulube :D allah sonumuzu hayir etsin bisey diyemiyoruz gonul verdik uzuluyoruz bu halde olmasina

• 😃 anladim

• İlk yarı bitmesiz parayı cebine koyar yollarlar

0|0
    0|0
    • sezonu tamamlayamaz diyorsun yani aradönemdegelmesini bekldiğin muhtemel biri var mı peki

• Umuyorum

0|0
    0|0
  • Seneye de küme düşmemeye oynarız.

0|1
    0|0
    • yok artık, peki buna etken ne bunu sana düşündüren

• zannetmiyorum galatasaray baya sıkıntıda bir sürü borçlar falan var hayırlısı.

• hayırlısı aynen

• Zor gelmez başarı.

0|0
    0|0
    • ümitsizsin yani

• Teknik adamın kim olduğu belirsiz, cv'si zayıf. Klüpte bütçe yok. 1 sene Avrupa'dan men edildik. Doğru dürüst yabancı transferi de yok. O nedenle ümitli olmak için fazla iyimser olmak gerekiyor.

• anladım haklı oldugun yönler var

• Ligin ilk devresini tamamlarsa iyi

0|0
    0|0
    • o kadar mı kötü diyorsun yani ama ligin sonlarına doğru takımı kondisyonunuyla biraz yukarıya taşıdı bnuda görmek lazım, ligin ilk yarısını görmek dedin o zaman puan olarakta rakiplerinin gerisinde kalacağını düşyünüyorsun yanii

• Tecrübesi az
      Yani tam bir kapalı kutu
      Eğer ilk devre bitimine kadar takımda kalabirse uzun yıllar koltuğunu koruyabilir

• tecrübe konusunda haklısın ve kapılı kutu oldugu kısımında iyi bir şeyde çıkabilir ya da bekleneni veremeyede bilir bu durum benide düşündürtüyor

• ilk beş başarı olur

0|0
    0|0
  • en doğru kara buydu ıkı forfet ıkıde on lıboru alındımı bu takım yıne sampıyon olur artı bruma takımda kalırsa bu hoca onu yıldız yapar

0|0
    0|0
    • bencede kötü tercih değil insanlar pek mumnun değil e ne yapalım bu oldu işte gibi yaklaşıyor ama şans tanımak lazım kötü olduguna inan mıyorum yanii

• en ıyı ornek durtmund adamlar ıflasdan geldıler zırve yaptılar bızde oyle olmalıyız taraftar ıstıyo dıye 30 kusur yasında adam almaya gerek yok bunlar hep para ıcın gelıyo transfer yapacaksak mustafa denızlı liste versın adamın butun genc adaylrı yıldız olacak geleceği kuratarmaya calışıyo

• doğru diyorsun akıl , mantık ve ekonomi ölçüsünde doğru ve isabetli adımlar atılmalı

• Galatarasay Lig'e iyi başlayamazsa hiçbir şey yapamaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • iyi bir başlangıç bekilyor musun peki çünkü görev aldıktan sonra futbolu belli ölçüde yukarıyada çekti aslında yani işin açıkcası şampiyonluk var mı ufukta görüyor musun bakınca şöyle

• Bir Beşiktaşlı olarak öncelikle Beşiktaşımın şampiyon olması beni çok mutlu eder fakat Galatarasayda o potansiyeli görmüyorum özellikle geçtiğimiz sezonun etkisi Galatasaray için hayal kırıklığıydı.

• anlıyorum haklısın herkes kendi takımımın başarısını ister bu çok normal, geçen sezon iyi bir sezon değildi haklısın

• Dursun varken dünyanın en iyi hocası gelse olmaz

0|0
    0|0
  • gelmez.

0|0
    0|0
  • Kimin geldiği çok da önemli değil Galatasaray başarılı olsun yeterli

0|0
    0|0
  • Adam sempatik iyi biri

0|0
    0|0
    • ona bir şey dediğim yok futbolcularla arasııda iyi ama futbola ne katar, biraz kapalı kutu gerçi geçen sezon sonlara doğru takımın kondisyonunu yukarıya çekti ama üstüne daha bir çok şeyler katabilir mi onu merak ediyorum

• olumlu bakıyorsun yani güzel

• trasfer yapmadıkki gelsin başarı :D

0|0
    0|0
  • Adamda çok pısırık bir tip var

0|0
    0|0
    • tipi ne yapacaksın icraata önemli

• Ama bu adam cidden pısırık, takımdaki disiplini koruyamaz

• sezonu tamamlar mı sence ya da ilk yarı daha bitmeden bileti kesilme gibi bir durumla karşılaşılabilir mi sence

• bir karar alaamaktan iidir

0|0
    0|0
    • memnun etmedi ama yinede seni sanırım öyle bir izlenim aldım

• Kim olursa olsun istikrar olsun ama birinci şart dursun gitmeli yoksa Demirören Beşiktaşina döneriz

0|0
    0|0
  • bir cacık olmaz...

0|0
    0|0
    • beklenti sıfır yani, sezon ortası veya sezon tamamlanmadan erken bir gönderilme söz konusu olabilir mi sence görüyor musun böyle bir şey, ya da beklenen başkası mıydı acaba.

• Ins bu adam iyi is cikartirda harcamazlar. sevdim bu adami. biseylere xabaliyo.

0|0
    0|0
    • bir çabası var doğru diyorsun, takımıda sezon sonuda doğru düşen futbolunu yukarıyada kısmen çekti diyebiliriz, ağırdan geliyor ama katarak geliyor bunu bende görüyorum hakkını yememek lazım ama yinede seri başarılara ihtiyacıvar sanrım halen daha koltugunu sağlama alamadı sanki, ilk sarsıntıda gönderilecek gibi bir his var bende, fatih terim bir baskı yaratır mı sence isminin sürekli kenardan kenara söylenmesi dillendirilmesi

• Medyanin gazina geliyo cogu taraftar. takim kotu diyo halbuki 4. yildizi takan takimla nerdeyse ayniydi gecen sezon.. o yuzden medyanin gazina gelenler bolunme yapiyo..

• Şahsen bu hocanın iyi iş çıkardığını düşünüyorum. Ama eğer olurda başarılı olursa ve takımın başarılı olduğunu gören başka bir teknik direktör hazıra konmak için isterseniz sizinle çalışırım derse o zaman çok küfrederim. Çünkü bu yönetim başarılıları bile saçma şekilde harcıyo. Birkaç transfer şart ama.

0|0
    0|0
    • doğru ve yerinde bir yorum yaptın bence

• Bakalım bu sene nasıl geçecek. Ama tek Serdar Azizle olmaz. Hayırlısı.

• ağustosa kadar tarnsfer yaparlar en az bir tane daha. hayırlısı tabi

• Doğru karar, kadroda gayet iyi, başarı gelir bence

0|0
    0|0
    • küçümsememek gerekir bencede ve şansta tanınmalı ayrıca ekleneceklerinde katkısı düşünüldügünde beraberinde rakiplerin avrupa maçları ve yıpranmaları hesaplayınca hiç hesaptayokken öne bilegeçilebilir

• kesinlikle öyle

Yükleniyor...