Bir erkekte ne gibi bir özellik ararsınız ???

evet sayın kızlar ve kadınlar , bir erkekte ne gibi bir özellik(ler) ararsınız? birde burcunuzuda yazarsanız sevinirim... malum 2 mayıs dünya burç günü filan işte yia..

Güncellemeler:
güncelll

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Güven ve kesinlikle dürüstlük ararım ne yaparsa yapsın dürüst olunca herşeyi ile karşımdaki kız olsun erkek olsun ona sonsuz saygı duyuyorum yani en zayıf noktam dürüstlük..Ama yalanı da çabuk fark ettğim için bunu da anladığım an bitiyor herşey bende...Akrep...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilim gibi anlayışlı :)

0|1
    0|0
  • saygılı olsn sevsn yetr :D terazii

0|1
    0|0
  • karizma ararım

burcum boğa

0|1
    0|1
  • burcum yengeç:) kesinlikle zeki olmalı ama zekadan kastım derslerde filan mükemmel olması değil. çok kitap okuyan, kültürlü, bilgili, kendine hayat felsefesi edinmiş ve prensip sahibi olması gerek. kendine güvenmesi de çok önemli bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • Evet bayım. Öncelikle burcum başak. Erkekte olması gereken ilk şey kesinlikle zeka, beni kendine önce zekasıyla etkilemesi gerekir. Sonra mantıklı, kendine güvenen, yerine göre davranmasını bilen, ağır başlı ve saygılı. He dış görünüşte önemli tabi ki . ama yakışıkklı olsun demiyorum, bakımlı olsun, giyimine özen göstersin özellikle ayakkabılar :) Ama en takıldığım şeyde dişlerinin ve ellerinin bakımı oluyor :))

0|1
    0|0
    • çevremde anyştayn muamelesi görüyorum ve yengeç burcu olarak ilk dikkatimi çekenler başaklar oluyor... neyse kişisele girmeden teşekkürler tavsiyelerin için fakat biz yengeçlerde genel olarak gözlemlenen bir durum : içimize kapanık ve özgüven düşüklüğümüz var... :) sence çook zeki mantığı ile hareket eden ve giyimine önem gösteren bir erkeğin içine kapanık olsa bile senin için olumlumudur? :)

• İçine kapanıklık ve öz güven eksikliği halledilebilecek şeyler çok fazla takılmam diye düşünüyorum, diğer şeyler dediğin gibiyse tabi ki :)

• teşekkürler :):)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...