Sorum gizlara 🎀 ?

gizlar squat yapip faydasini gören oldu mu aranizda günde kac defa yapmak lazim? Bir agirlik tutarak yapmasak olur mu? Poponuzda degisiklik oldu mu? Tsk simdiden 😹😽

ayrica sarisin kizlara yakisan renkler nelerdir? 👸🏼

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler de yanıt verebilir pekâlâ, değil mi? Squatı ağırlıksız yaparsanız sadece yağ eridiği için "küçülme" olur ama ağırlıklı yaparsanız ise "büyüme" olur. Farkı anlatmakla uğraştırmayın beni; yazmaya üşeniyorum... Kalça istiyorsanız, kilo alıp yağlandıktan sonra o bölgeyi şekillendirmek için "ağırlıklık tutup squat" yapmalısınız. Koca popolu Latin Amerikan orospularınkinden sahip olacağınıza ant içiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda etkisini gösterdi bende. Ama ben abartmıştım günde 800ü buluyordum

0|0
    0|0
    • Atma okadarda degil

• 800 kolay degil cok zor , etki yapdi mi peki popo fln? Benim istedigim popo tahta gibiyin vallahi 😂

• Ağırlıklı yapmanı öneririm. Futbolcuyum ben bacaklarım kuvvetli ilk 2 gün 800 le baslamadım bu arada zamanla çıkabildim. 100 200 300 gibi. Cok fazla ağırlık olmasına gerek yok yani ağır olmasına. Ama mutlaka yap ağırlıkla etkisini gösterecektir

Erkekler Ne Diyor 6

• ben xperi alım o vakit

0|0
    0|0
  • biz squat malzemeleri satan bir firmayız 50 yıllık firmayız kimse poposunun fotosunu atıp bak taş taş demedi

0|0
    0|0
  • degısıklık olmaz

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bacaklarım hayvan gibi oldu zor inceldim vallahi

0|0
    0|0
    • Yapmaaaa 😧 Neden?

• 😂 kac defa yapiyodun günde

• sarışın kızlara beyaz tenliyse bronz tonlar bordo koyu yeşil çok siyah kırmızı yakışıyor

0|0
    0|0
  • squat iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...