Kapat

Sorum gizlara 🎀 ?

gizlar squat yapip faydasini gören oldu mu aranizda günde kac defa yapmak lazim? Bir agirlik tutarak yapmasak olur mu? Poponuzda degisiklik oldu mu? Tsk simdiden 😹😽

ayrica sarisin kizlara yakisan renkler nelerdir? 👸🏼

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler de yanıt verebilir pekâlâ, değil mi? Squatı ağırlıksız yaparsanız sadece yağ eridiği için "küçülme" olur ama ağırlıklı yaparsanız ise "büyüme" olur. Farkı anlatmakla uğraştırmayın beni; yazmaya üşeniyorum... Kalça istiyorsanız, kilo alıp yağlandıktan sonra o bölgeyi şekillendirmek için "ağırlıklık tutup squat" yapmalısınız. Koca popolu Latin Amerikan orospularınkinden sahip olacağınıza ant içiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda etkisini gösterdi bende. Ama ben abartmıştım günde 800ü buluyordum

0|0
    0|0
    • Atma okadarda degil

• 800 kolay degil cok zor , etki yapdi mi peki popo fln? Benim istedigim popo tahta gibiyin vallahi 😂

• Ağırlıklı yapmanı öneririm. Futbolcuyum ben bacaklarım kuvvetli ilk 2 gün 800 le baslamadım bu arada zamanla çıkabildim. 100 200 300 gibi. Cok fazla ağırlık olmasına gerek yok yani ağır olmasına. Ama mutlaka yap ağırlıkla etkisini gösterecektir

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• ben xperi alım o vakit

0|0
    0|0
  • biz squat malzemeleri satan bir firmayız 50 yıllık firmayız kimse poposunun fotosunu atıp bak taş taş demedi

0|0
    0|0
  • degısıklık olmaz

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bacaklarım hayvan gibi oldu zor inceldim vallahi

0|0
    0|0
    • Yapmaaaa 😧 Neden?

• 😂 kac defa yapiyodun günde

• sarışın kızlara beyaz tenliyse bronz tonlar bordo koyu yeşil çok siyah kırmızı yakışıyor

0|0
    0|0
  • squat iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...