Ayrılık hikayeleri görmekter bıkmadınız mı?

Sizde bıkmadınız mı hep ayrılık hikayeleri görmekteen. Birazda başınızdan geçen komik unutamadığnız anılarınızı anlatın itiraf edin de gülelimmm birlikte :D

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• komşunun küçük veledi var. annesi içerde otururken veledi başıma saldılar.

ikide bir pepeli donum var göstereyim mi diyor çocuk.

oğlum olmaz ayıp diyorum bozuk plak gibi tekrarlıyor. pes ettim göster hadi dedim.

iç çamaşırı ile beraber eşofmanı da indirdi pipisini gösteriyor velet.

hehehe diye gülüyor bide pezeveng. bu piçten bazen ürküyorum hayır ailesi de son derece nezih insanlar.

1|0
    0|0
    • ahaah sende gösterseydin pepeli donunu bak bidaha yapıyor mu öyle şeylerr :DD

• ben bulup yollarım hayrına

• eksik olma saolasın

Erkekler Ne Diyor 4

• nişanlıyken apartmana sis bombası atmıştık.cümle bina boşalmıştı.itfaiyeciler yangın var diye gelmiş.polis failleri arıyo.tabi bizimg*t3.5 atıyo D: olaydan yırtınca eve gidip korku namazı kılmıştım D:

1|0
    0|0
  • kız arakadasımla yenı tanısmıştık çok tanınan bırısı işi geregı fırmacılar tanır ortalıkta gozukmek istemez babasıda neredeyse cevresı genış olan bır ınsan laf söz olmasın dıye ilk buluşmamızı hastane otoparkında arabada oturarak yapmıştık çok komikti ama guzeldı :)

0|0
    0|0
    • uzaklarda bir yeri tercih etseydiniz keşşke neyse önemli olan birlikte olmak :D

• kız geçen de sordun sen bu soruyu millete diyeceğine sen anlatta bizde sana gülelim bir hı olmazmı

0|0
    0|0
    • Yok ağabeyim ben yeniyim sormadım daha öncee :D

• Dertlere derman yazar oy nenen

Ölsün sarı gelin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi akşam anne babamla sahilde dolaşırken yan taraftan geçen bir genç burnunu silip elini silkeledi ve sümüğü annemin eline yapıştı bir saat boyunca gülmüştüm bu iğrenç olaya

0|0
    0|0
  • sevgilimle birlikteyiz ve gözlerini yumuyor her defasında :) ne yapıyorsun dediğimde senmisin diye bakıyorum diyorrrrrr yaffff sıkıldımmmm ;p

0|0
    0|0
  • pek komik anım yoktur sakar birisi olduğumdan hastanelerde geçti çocukluğum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...