Kova erkekleri kendinizi tanıtır mısınız?

kendinizi tanıtırmısınız aşk hayatınızı :) ne tür kızlardan hoslanırsınız neleleri sevmezsınız vs

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• ikizlerim ben ama :D hazır gelmişken kendimi tanıtıp gideyim dengesiz,üşengeç,fakir :DD,gururlu(fakirden sonra bu uygun geldiği için söylüyorum :D) kendi işini kendi yapan,emredilmeyi sevmeyen(emretmeyi seven :D),bir o kadar da romantik(bu fazla kaçtı galiba :D) işte öyle yani.yalnız niye bu kadar uzun yazdıysam.iyi geceler gizli bacı :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tamam paşam sen iste yeterki öz geçmişimi anlatırım :)

aşk hayatım elizabeth le dün çok yüklendim çok darıldı ondan özür diliyorum bu arada

nasıl kızlardan hoslanırım

wala hepsnden hoslanıyom günde 50 kişiye aşık oluyom

film izlerim erotik komedi yanında cips kola maç severim :))) yarında FENER in macı var

heycanlandım bak simdi

0|0
    0|0
  • Onlar da çok kova ya

0|0
    0|0
  • 11 şubatta dogdum . ben cok duygusalım acayip şekilde Kaybetmeyi sevmiyorum hırslı bir yapım var Ama kendimi sevmiyorum sevsemm herşeyi yapabilirim

0|0
    0|0
  • Kendimizi anlatmak mı? önce bunu haketmesi gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Burçlar tam bir saçmalık.

0|0
    0|0
  • buçlara göre yaşamayın şu hayatı batıl inanç onlar... bu konuda hiçbir bilimsel araştırma yok !

0|0
    0|0
  • hoşlandıgım asık oldugum canımı verecegım kız arkaasım var baskası yalan

0|0
    0|0
  • Çekilin kovayım ben. Sorun nedir?!?!

1|0
    0|0
  • Ne sacma bise bueprclr ya kova nedr kova erkegi civisi cikmis la dunyanin

0|0
    1|0
  • Hepsine mi vercen anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • yarın iş olmayaydı anlatırdım be yiyen ama artık uyku vaktii

0|0
    0|0
  • işin zor, herkesi sevmez kova erkeği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim tanigim bir kova var duygusal anlamda hicte kolay elde edilebilen bir erkek degil.bi kızla sadece yatmak icin cikiyor isi bitincede ayriliyor zor bir burc

0|0
    0|0
Yükleniyor...