Messi oynasa sonuç ne olurdu?

bu geceki barca-münih maçında Messi oynasaydı sonuç farklı olurmuydu sizce?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Messi Dünyanın en iyi oyuncusu olabilir ama bugün oynasaydıda bence pek bir şey değişmezdi. çünkü zaten etkili oynayabilseydi daha ilk maçta faturayı keserdi Messi... çünkü iç saha, dış saha performansı değişmeyen bir oyuncu. Messi'nin yeteneği tabii ki tartışılmaz ama doğru savunma yapabilen, kendisini çözebilen takımlara karşı etkisiz oynayabiliyor. tarihte bunun örnekleri var. 2010'da Şampiyonlar Ligi İnter eşleşmelerinde her 2 maçtada hiçbişey yapamamıştı. Dünya Kupası 2010 Almanya eşleşmesi... geçen sene Şampiyonlar Ligi Chelsea eşleşmelerinde her 2 maçta aynı şekilde, bu sene Bayern ilk maç, bunların hiçbiri tesadüf değil, ama bunu sadece doğru analiz yapan teknik adamlar gerçekleştiriyor. olay bu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbirşey değişmezdi. kabul etmek gerekir ki şuan bayern münih açık ara dünyanın en iyi takımı

0|2
    1|1
    • en iyisimidir biraz tartışılır aslında

• bır kere sampıyonlar lıgındee bolee one cıktılar dıe een ıyı takımı denmez adamların emegınee yazık :) adamlar kupa ala ala bıkmıslarr real ve barcelona ee bıraz degısıklık osun sıkıldık bızdee hepp kupayı alacak degıller ya:)

• ben bu sezon başından beri en iyi bayern münih dedim,yeni değil yani

• farklı olmazdı

0|0
    0|0
  • Messi ilk maçta oynadı da noldu ayağına kaç kere top geldi..

Oynasa da bişi değişmezdi...

Helal Olsun Münih'e ...

0|0
    0|0
  • Çok birşey değişmezdi. İlk maç oynadı da ne oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• fark etmezdi,ilk maçta da çok etkisizdi

0|0
    0|2
  • Belki bir gol bulabilirlerdi de barcelonanın hücum hattının toptan değişmesi lazım. Ne kanat adamı var adam gibi ne santrafor

0|0
    0|0
  • İlk maçta oynadı da ne yaptı?

0|0
    0|0
    • orası öyle tabii de her maç aynı performans sergileyecek diye bir kural yok

• Evet ama karşısında ki takım Bayern. Sağlam defans, sağlam oyuncular. Fizikleri kuvvetler yerinde. Ve ayrıca messiye karşı oynayan oyuncu schwansctheiger gibi bir yıldız. Top kolay kolay geçmiyor

• en fazla 3-2 yenilirdi...

0|0
    0|0
  • barçada 1 değil 3 tane messi olsa yine bişey değişmezdi

0|0
    0|0
  • Messi oynasa ne olurdu bilmem de barcelona şu valdes kazmasından bir an önce kurtulmalı..Ben hayatımda bu kadar salak bir kaleci görmedim..

0|0
    0|0
  • Messi 8 gol atamayacağına göre, bir şey değişmezdi :)

0|1
    0|0
  • messi oynatmamaknasıl bir zihniyettir ya sanki sabriyi oynatmıyo.

0|0
    0|0
  • kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • ilk maçta oynamıştı 4 atmıştı bayern

0|0
    0|0
  • hacı b. münihe 20 tl verdim 62 tl olaark bana geri döndü almanları seviyorum ya:)

0|0
    0|0
  • Sonuç değişmezdi.

0|0
    0|0
    • yine elenirdi muhtemelende bu kadar rezil bir oyun olmazdı en azından, ben öyle tahmin ediyorum

• Kardeş artık barcelona devri bitti.Messi oynamasın galatasaray fener barcelonaı yenebilir bu kadar diyorum.Diğer futbolcular david villla pique sanchez alves felan bunlar yüksek kalite futbolcular değil

0|0
    0|0
    • bu gece zaten gs den çok daha kötüydü bence. bizim mahalle takımları daha iyiydi beaa

• bi efsane daha sona erdi desene

• Aynen öyle oldu başkan.Messi gitsin zaten takım şampiyonar liginde çeyrek finale cıkar elenir.Ligdede 2.3lüğe oynarlar

Yükleniyor...