Koşu bandı mı Pilates mi?

Hızlı kilo vermem lazım aşırı sıkı diyetim var sabah kalktığım zaman hariç hiçbirşey yemiyorum hatta sabah da yemiyorum denebilir 50 kalori alıyorum günde en fazla önümüzdeki haftalarda spora başlıcam ama 1 ayda kilo vermem lazım hem de öyle az bir kilo değil sizce fitnessdaki kosu bantları mı daha hızlı kilo verdirir yoksa pilates mi yardımcı olur bir el atın gençler :D

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ölmek mi istiyosun? Kilo verdiginde tamamen kaslarin erimis olacagi icin catlaklar ve sarkiklarla dolu bir vucudun olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sartlarda hem kilo veremezsin hem de metabolizman yavaslayacagi icin 1 ay sonra verdigimin 3 katini geri alcaksin

0|0
    0|0
  • Gunluk 50kalori nedir ya sen zayifliycam diye metabolizmani calismiycak hale getircen emin ol gunde 5ogun yiyerek daha saglikli kilo veriliyo sadece zararli beslenmiycen ama meyve sebze vs bunlari yiycen. Verdin diyelim 2katini geri alirsin ve metabolizman yavaslar

0|0
    0|0
  • Yaptığın şey iyi değil sağlığına zarar verebilirsin

0|0
    0|0
  • 1 aya zayıflarsın hızlı sonraki aya iki katını al

0|0
    0|0
    • Spor yapacağım için alman ayrıca mide kücülüyor bir süre sonra tatlım. ve eğer herşeye gömülüp. Hızlı hızlı yersen alırsın geri...

Yükleniyor...