Sporun ilk günü ve malzemeler?

16 yaşında bir kardeşim var onu Fitness'a yazdırdık çok endişe ediyor ben orda ne yapacağım ve orda herkes kaslı felan filan tarzı sorular soruyor daha önce hiç vücut geliştirme salaonlarında çalışmadım kendisine neler söylemeliyim ve orda çalışırken nelere ihtiyacı olacağını yazarsanız sevinirim

Ben gidemedim bari o gitsin istiyorum

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Tüyü pırtlamamış veledin fitness da işi ne.

0|1
    0|0
    • yok be aileden sanırsam herkesden uzun şekilli şukullu sadece şöyle biraz kasları olsaun istiyorum evde tüm gün bilgisayar başında o yüzden sence mantıksız mı geldi?

En İyi Erkek Görüşü

• Abartılacak bişey yok ordakiler anadan doğma kaslı gitmiyor oraya disipli çalışsın sıkı beslensin 3 ayda gelişimini görecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• En iyi yaş bence pes etmesin gözünü kapatıp işine odaklansın çünkü o onların yaşında onlardan daha iyi olacak

1|0
    0|0
  • evde antreman yapsin yas 18olunca spar salonuna yazdir 16yasda kas pek gelismez zaten kas olgunlugu denen birsey var

0|0
    0|0
  • O yasta salon tavsiye etmem kardesim

2 dambil alsin evden yapsin ilk bende oyle basladim

0|0
    0|0
  • Sporu yapacaksan kendin için sağlığın için yap görünüşün için yapma diye tembihle.

0|0
    0|0
  • Sırt Çantasına Temiz İç Çamaşırlarını Atsın Gitsin Hocaları Onu En İyi Şekilde Yönlendirecektir. Diğerlerine De Kafasını Takmasın Ondan Çok Daha Kötü Durumda Olanlar Da Oraya Geliyor :)

1|0
    0|0
    • başka ne koyalım havlu felan ayakkabı?

• Hoca var orda lavaboya kadar gösterir merak etme 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...