Hayatınız da aldığınız en güzel iltifat nedir?

Hayatınız da aldığınız en güzel iltifat nedir ?

Sevgilinizden, arkadaşınızdan, öğretmeninizden, annenizden, babanızdan aklınıza kim geliyorsa aldığınız en güzel iltifat nedir ?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• sözler beni etkilemiyo..bu yüzden etkilenipte aklımda kalan pek bişey yok.iltifat çok duydum ama bana göre bunlar ya bildiğim şeyler ya da toz pembeye sarılmış yalanlar..sözlere değil icraata bakacaksın :)) ama sanırım öğretmenlerimin genel olarak tembel öğrencilerin aileleri kalp krizi geçirmesin diye dedikleri şeyler vardı annemlerede çok kez dendi bu : nida çok zeki konuşurken bile başkasıyla,ben ona ne anlattım dediğimde hepsini söyleyebiliyo çalışmadan arkadaşlarıyla aynı notları alıyo bazen daha yüksek ah bi çalışsa..çalışmıyo.bu çocuğun çalışma sorunu var.bi prgoram yapın vs vs laga luga sanırım hocalar bana burda iltifat etmişti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• "Sen nasil bir seysin böyle, nerden ciktin karsima, hayatimi alt üst ettin senden baska hic bir sey düsünemez oldum bugüne kadar tanidigim herkesten ve herseyden daha cok seviyorum seni, hep benim ol cünkü sen benim icin cok özelsin askim" ..demisti sevgilim, ay nekadar hosuma gitmisti o sözleri.. birde böyle gözüme bakarak bi icten icten söyledi ya.. yerim ya askimi

1|0
    0|0
  • Abime ne zaman evlenceksin demiştim.

O da senin gibi bir kız bulduğumda kardesim. Demiştii..

Oyy kurban olurum ben onaaa.

3|1
    0|0
  • daha almadığım iltifattır:)))

0|0
    0|0
  • cok huzur verici guvenilir bir insansin. demislerdi zamaninda :) guzel birseymi bilemiyorum ama en hosuma giden bu olmustu.

0|0
    0|0
    • Bana söylenen en güzel lafı yazmak için girdim, sen yazmışsın bile daha onore edici bir iltifat olamaz.

• Hiç şişko değilsin tam iyisin.

Ego'm tavan yapsin icin yeterli.

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir kızımız olduğu için gurur duyuyoruz

0|0
    0|0
  • insan senınle yaşlanamaz,hep genç kalır guluşunle ınsanın içini ısıtıyorsun bu ıltıfatı cok sık alırım

0|0
    0|0
  • Ömrüm boyunca Senin kadar güzel bişey koklamadım Sen benm koklamaya kıyamadıgım Gülümsün...(sevgili)

Gözlerim ve saclarıma iltifat herkes tarafından aynı sekilde güzel oldugu söylenir

0|0
    0|0
  • bu zekayla fazla yaşamazsın

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem. Ateist bir arkadaşım sana tapıyorum demişti. En ironiği.

0|1
    0|1
  • Çok kibarsın

Bende iltıfat ediyorsunuz diyorum

0|0
    0|0
  • kelimeler yetmez...

0|0
    0|0
  • Hayırlı kızım benim'', Güzel kızım'' ailemden gelen iltifatlar benim için endir.

0|0
    0|0
  • çok açık sözlüsün sıcak kanlısın diyorlar çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Allah bir güzellik vermiş, gerisini koyvermiş :D. Nesi güzel iltifatın anlamadım ama sevmiştim :D:D.

0|0
    0|1
  • "iyi ki ablamsın."

0|0
    0|0
  • Kardelen dediğinde çok sevinmiştim, şimdi ise birşey ifade etmiyor.

Gözlerimin güzel olduğu söylenince sevinirim, çünkü ben de gözlere önem veririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• oglum...

hic belli etmez benim kendisinin evladi oldugumu. en kolay beni siler defterinden bir yahut iki sefer böyle seslenmis olabilir net hatirlamiyorum. ha birini hatirladim bir eyleme otubuste giderken otubüste hazirliksiz bir konusma yapmistim bir kac kisinin dikkatini cekmis disarida kim oldugumu falan sordular soyledim pederin arkadasiymis merak eden kisi gidip beni övmüs pederin de götü kalkmis iste yine yuzume karsi bi sey dememisti ya neyse.

0|0
    0|0
  • Bir kız "Seninkisi de amma büyükmüş." demişti. Yanlış anlaşılmasın ayakkabıcıda bana aykkabı bakıyorduk. Yine de bayağı gururlanmıştım.

0|0
    0|0
  • "iyi ki varsın" - kadehimdeki bir damla şarap söylemişti.. öyle güzel, öyle etkileciydi ki şu an yazarken bile içim ürperdi, gözlerim yaşardı.

0|0
    0|0
    • Güzel yazmışsın, merak edip profiline baktım sözel bölümlerden bir şeyler bekliyordum, mühendis çıktın :D:D

• H...adlı baldan tatlı dedilerdi:D

Bide sesinle şettir beni anam dediydi biri

0|0
    0|0
  • Neden farklısın, biz neden senin gibi olmıyoruz derler.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama senin benim kocam olmanı isterdim teninin kokusu uykularımı kaçırmaya yeter :) demişti rahmetli :)

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim derdi. İnsan senin yanında yaşlanmaz.

0|0
    0|0
  • Dünya'da canımı kırpmadan emanet edebiliceğim en iyi insansın :) 'dı

1|0
    0|0
  • senınle gurur duyuyorum denmıstı ama haketmıstım

0|0
    0|0
  • Odunsun, kütüksün, ruhsuz herifin tekisin

0|0
    0|0
    • Hakikaten mükemmel bir iltifat, odun diyor beni ancak sen yakarsın manasında, ruhsuz herifin tekisin diyor soğuk kanlı nerde ne yapacağını bilen bir adamsın diyor.

Derinlerde büyük iltifattır bunlar :)

• "çok kral adamsın." ühü :(

0|0
    0|0
  • yakışıklı derler.. iltifat mı gerçek mi emin değilim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...