1 yılda vücut ne kadar gelişir?

Arkadaşlar 1 yıl ara vermeden fitness yapacağım bu süreç içerisinde ilk 3 ay hoca programı kalan 9 ay program ve sonrasında 30 40 dk extra çalışmayı düşünüyorum. Eğer düzenli bir şekilde bunları yaparsam 1 yıl içerisinde ne kadar ilerleme olur? Sonrasında devam edeceğim ama ilerleme olması benim için önemli.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• 1 yola m gerek var bende bir program var 3 ayda tüm vücudu forma sokuyor kas yoksa iş yapıyor baklava yoksa baklava siskoysan zayıflatıyor vücudu şekillendiriyor sikilastiriyor hemde 90 gunde

0|1
    0|0
    • Neymiş bu bir söyler misiniz?

• Hocama sorarım teşekkür ederim

• Rica ederim lakin çok zor bir program alismasi bayağı zaman alır baştan söyleyeyim zorlayıcı felaket terleten bir program

En İyi Erkek Görüşü

• Bir odada, duvara bakarak yarım saat koşmak, elinize 20 kg ağırlık alıp kaldırmak yerine düzenli olarak ormana kamp yapmaya çıkmanızı, koşu yapmanızı ve bu sırada kamp yaparken bir süre çadır kullanın daha sonra hayatta kalmaya çalışın ormandaki imkanlar ile. Doğada hayatta kalma becerilerinizide geliştirmiş olursunuz , barınak yapımı gibi işlere başladığınızda hem doğal beslendiğinizden hem vücudunuza temiz hava girdiğinden hemde spor salonundaki gibi tek bir kasınız değil daha fazla kasınız aynı anda çalışacağından vücudunuz bir süre sonra belli olmaya başlar. iyi günler dilerim.

0|1
    0|0
    • Haklısınız ama epey uğraştırıcı bir iş ve tehlikeli bence salon daha mantıklı

• Tabiiki severim ama her gün yapılabilecek birşey değil maalesef hergün yapmassakta faydası olmaz heralde

• Eğer düşünüyorsanız, hergün yapılması gerekmiyor öyle olsaydı evinize gidemezdiniz :) eğer vaktiniz varsa 1 hafta şehir 1 hafta doğa, yoksa 3 hafta şehir 1 hafta doğa fakat bunu tercih ederseniz bu 3 hafta içinde sağlıklı ve düzenli beslenmeniz, şehirdede günde 1-2 saat koşu yapmanız gerekecek. Sanılanın aksine koşu sadece bacak kaslarını değil, genel olarak neredeyse tüm vücut kaslarının aktif olduğu bir daldır ve bu yüzden bisikletten de farklıdır. Ayrıca size salonu hiç tavsiye etmem içerideki havalandırmalar, klimalar ortamda bulunan karbondioksit'i fazla engelleyemez böylece de vücudunuz havalanmaz kaslarınızı gelişimide çok yavaş olur. Size hem hayatta kalma becerilerinizi, hem vücudunuzu, hem de zihninizi geliştirmenizi tavsiye ediyorum. Doğal ortamda insan daha uyanık olur daha net düşünür.

Kızlar Ne Diyor 1

• kendimden biliom çok fena gelişiyor hemde bir yüzmeyle fitnesle baya iyi olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birinci yilinda vucut cok gelisir herseyi iyi yaparsan 10-15kilo kas yapabilirsin

0|1
    0|0
    • 1.85 vücut kaç kilo olmalı?

• O hesabi bu acilinca kapattim knk

Ben soruyu gec gordum ondan

Yani bu ben degilum

• Ben hasectar ne onu anlamadım 😅

• Temelin, geçmişin yoksa 1 ayda vücutta bir değişiklik göremezsin

0|1
    0|0
  • 1 yilda jeff, zyzz gibi adamlar olamazsın bir kere unut benimde tam 10 ay oldu toplasan 10 kilo civari kas almisimdir.1 yilda guzel beslenirsen plaj vucudu yapabilirsin da cok şey bekleme soyliyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...