Ayrıldıgınız eski sevgilinizi neden ararsınız ?

Herkes mutlaka aramıstır sebebiniz neydi ?

Benim sebeplerim ; Eldekilerin kıymetini bilemiyorum, rutine sarıyor, ayrılıyorum. Daha sonra da hayatımın o kişisiz daha mutsuz ve anlamsız oldugunu farkedip arıyorum.

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• canı sıkılmışır eski günleri yad etmek istemiştir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Geçen eski sevgilime mesaj attım mesela.Normal sohbet ettik.Halini hatrını sormak için attım..Ama her eski sevgiliyle iletişime geçmem.Adam akıllı biriyse ararım ya da mesaj atarım.

0|0
    0|0
    • Tekrar barismak ister misin ? Diyelim ki 2-3 yildir beraberdiniz ve ayrildiniz.

• O zaman senin sirtin yere gelmez. Bak benim de 2.5 yillik iliskim bitti ki iliskiye bile girmedik buna ragmen baglanmisin. Halbuki her sevgili ayni seyleri yapmaz mi ? Opusme, el ele tutusma, sevme, guzel sozler, aliskanlik, hepsi ayni gibi

• Yani doğru söylüyorsun.Ama bence uzunluğuyla ilgisi yok.Benim bir aylık bir ilişkim olmuştu, onu da çok sevmiştim mesela..

• Boşluktan açılır çantadaki keklikler. bye

0|1
    0|1
  • alisiyorsun onla olmaya ayrilincada sabredemeyip basimiz skistiginda özledigimizde ariyoruz

0|0
    0|0
    • Aynen sebep o. Düsünsene 3-4 yıldır her gün konustugun her seyini anlattıgın kişiden ayrıldıgını. Artık kime anlatacaksın kiminle konusacaksın.

• aynen öyle sevgilin arkadasin sirdasin hepsi birden hayatindan cikiyor buda insani yanliz mutsuz yapiyor gelde baskasina guven ve anlat :/

• işim düşerse ararım ne ne diye aarıycam mantık odur

0|0
    1|0
  • hiç aramadım ama arasaydım ana avrat takmak ıçin arardim :)

0|0
    0|0
  • salim senmısın demek geldi içimden bırden :(

0|0
    0|0
  • Beyin ayrılıp ,kalp hala onunlaysa , ararsın özlem, laf söyleyip rahatlama isteği :D :D :D

0|0
    0|0
  • gizliden aramisligim oldu ,sadece sesini duymak icin :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Katiller cinayet mahaline her zaman geri döner .

1|0
    0|0
  • bende en azından o yanımdayken daha iyiydi diye onu aradım.Benim durumum farklıydı ayrılan bendim ve onun yaptıklarından dolayı birdaha hayatta geri dönemezdim ama onu kaybetmekte istemiyordum.O benden sonra birisini bulmuş hemen defalarca aradım mesaj attım olmadı.Konuştuk ama istemiiyordum dedi.Aslında bende olmıycağını biliyordum ama işte gönül bu.

0|0
    0|0
    • Damardan vurdun be usta. Ben de ayrildim iyi bok yedim. Simdi ariyorum aciyor konusuyoruz ama zor barisir gibi. Baskasinla ciksa kafayi yerdim herhalde sen nasik duruyorsun ?

• başka bir kız var kızlarsoruyor.com da tanıştım çok yakın şehirlerdeyiz.2 saatlik yol var yani o kadar yakn.Ona derdimi anlatıyorum onla konuşuyorum.Bana iyi geliyor.O olmadan delircek gibiydim.

link bende durumumu buraya yazmıştım.Biraz benzerlik var sanırım.Benim durumum daha kötü aslında.

• Eski sevgilim olmadı yeni sevgilimde olmadı telefon da kullanmıyorum.Bu soru çok ters yerden geldi.

0|0
    0|0
  • Sevgili lafından nefret etmişimdir ve halada ediyorum, bir insanın sevgilisi bence sadece eşidir, buna bayan arkadaş olarak cevap vermem gerekirse, eski bayan arkadaşımı özlüyorum evet ama fiiliyatta hiç aramadım

0|0
    0|0
  • Kankasını bana ayarlamasını istemiştim en son

0|0
    0|0
  • kalbin beyni devre dışı bıraktığı durumlarda olur genelde

0|0
    0|0
  • daha iyisini bulamadığımdan

0|0
    0|0
  • Ben aramadım.