Hip Dip / ayva göbek /alt karın ya da adı herneyse?

arkadaşlar şu şekilde bir vücut tipim var hatta aynısı diyebilirim , ordaki o göbeği nasıl eritirim? herşey gidiyor o gitmiyor.

Hip Dip / ayva göbek /alt karın ya da adı herneyse?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çekrek

0|0
    0|0
    • malesef gitmiyor , 2 ay boyunca günde 30 mekik çektim üstler daha da inceldi orası kaldı ve daha çok belli oldu

• teşekkür ederim mutlaka denicem

• Rica ederim ne demek. Her gün 15 15 arttır yalnız

Erkekler Ne Diyor 9

• Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok! Zayıflama vücudun eşit ağırlıklı olarak eğildiği, top yekün bir mücadele! Yani diyet ile egzersizi aksatmadan yapacaksın ve vücudun her noktadan yağ yakmaya incelmeye başlayacak! Mekik çekerek en fazla oradaki yağ altı kas dokusuna ''biraz'' şekil verdirebilirsin.

0|0
    0|0
    • 172 boyum 61 kiloyum. evlenmeden önce diyetisyen kontrolünde sporla detekleyerek 55 kiloya düştüm ve kemiklerim sayılır hale geldim. vücut yağ indeksim çok iyi çıkıyordu yalnız bu göbek gitmedi aynı şekilde kaldı. mekiğe asıldım bu defa üstler daha da inceldi altları daha belirgin oldu. yani tek yol yağ aldırmak sanırım

• O dediğin de pek mantıklı değil. Yağ aldırmayı, oradaki derinin gerginleştirilmesi izlemeli çünkü. Liposuction yapılan yerde iğne daha doğrusu şiş izleri, delikleri kalıyor. Bir anda oluşan yağ dokusu kaybı ile de deri sarkıyor, çatlıyor.

• o gobek sen nezaman vucuduna bakim yaparsan ozaman gider kisaca fitnesse baslarsan yoksa diyetle falan tek olacak is degil sadece ayni gobegin daha kucuk versiyonu olursun aynada pek bise degismez tartida degissebile

0|0
    0|0
  • zor kisim bende de var ama saldim ben sen salma

1|0
    0|0
  • Beslenmen hiç iç açıcı değil demek

0|0
    0|0
  • sıkıştırma ve alt karın egzersizleri-- bacak kaldırma - çekme vs

0|0
    0|0
  • O kadarcık da olsun be güzelim bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • bence oldukça iyi ama mekik çekmelisin bol bol

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...