Spordan anlayan biri yardimci olabilir mii?

Arkadaşlar merhaba ben 165 boyunda 75 kiloyum ailem surekli senin kemiklerin kalin zayiflayamazsin diyerek moralimi bozuyorlar. Yediklerime dikkat edip sabahlari yuruyus ve kosu yapsam evdede pilates egzersizleri ile zayiflayabilir miyim ve ne kadar surede yardimci olur musunuz

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spora yazılıp yediklerine dikkat etmen lazım :)

1|0
    0|0
    • Evde ve kosuyla olmaz diyosun yani

• Anladim tesekkurler😊

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle merhaba bende 176 boya iri kemiklere ve 73 kiloya sahiptim taki 7 ay öncesine kadar. Ben ilk başta diyete başladım ve düzenli olarak devam ettim fakat hiçbir sonuç alamadım. Spor salonuna gittim yine br sonuç alamadım. Pilatese başladım 2 ayda 8 kilo verdim ama yine aldım o kiloları (diyet yapmama rağmen) . Arkadaşlar konsantrasyon ile zayıfla falan dediler o da işe yaramadı bende tam ümidi kesmişkence youtubeda bir kız buldum (Ece x) bu kızın videoda anlattığı şeyleri yaptım ve 7 ayda tam 16 kilo verdim sanaa tavsiye ederim ha ayrıca sporla uğraşmak istersen kesinlikle kick boks :)

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederimm bende incelicem videolarini

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçekten istiyormusun zayıflamak bunun için bütün fedakarlıkları yapabiliceksen disiplinli bir şekilde seni zayıflatırım ama niyetin yoksa hiç boş yere anlatmıyım onca şeyi

1|0
    0|0
    • Anlatin lutfen istiyorum tabikide ugrasicam

• Cok tesekkur ediyorum dikkat edicem umarim degisimi gorup devam edip istedigim bir vucuda kavusurum iyi aksamlarr😊

• Ben sadece yağ yakarak 3 ayda 11 kilo verdim ve 6 ay boyunca 300 gram bile değişmeden aynı kiloyu korudum bu programım ile tabi fitness de yapıyorum ama günlük spor olarak. Herşey güzel olucak Kendine güven iyi akşamlar.

• sen popo buyut evinde otur bosver.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat etmekten kastın ne? Plastes falan değilde kardiyo öneririm sorun varsa sor

0|0
    0|0
  • Ekmeği kes yeter 😀

0|0
    0|0
  • zayıflarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• http://i.hizliresim.com/J2zMdY.jpg
    Kemiklerin kalından kastı bumu acaba... onemli olan incelme kilo değil sen ol 50kilo ama vücut yağın olsun 30% ne anladık o işten... önemli olan kilo verirken kilo kaybi değil yağ kaybı kas fazlalığıdır..

1|0
    0|0
  • Zayıflarsın ne alaka. kemiklerin iride. doğuştan fazlalıkların yok. geldiği gibi giderlerde. uğraşırssan. moralini bozma. onlatın kemiklerin iri zayıflayamazsından kastı. bazılarıçok zayıf oluyo ya öyle olmazsın diyolardır

1|0
    0|0
  • 3 ayda 10-15 kilo arası verirsin.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Kemiklerin iri diye bir şey yok http://i.hizliresim.com/NE2RBO.jpg
    Öncelikle diyet programı düzenli, aksatmasan spor yaparak tabii ki verebilirsin. Bu süre senin azmine bağlı ama hemen olmasını bekleme sakın, sabırlı ol.

1|0
    0|0
Yükleniyor...