Kick boks zor mu?

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba :) Ya ben bir kız olarak kick boksa başlamayı planlıyorum. İlk başlayanlar napıyor? Savunma hareketleri haricinde başka hareketler yapıyormusunuz? Kilo verdiniz mi? Ve kızların başlaması saçma mı lütfen cevaplarınızı yazın :)))) :)

1|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben 105 kiloda başladım bu spora. 1 tane bile şınav çekemıyordum. Sıınavı geçtim uzun sure gard tutamıyordum ellerım yoruluyordu düşüyordu ne derece vasat bir halde oldugumu sen düşün. beni bir kaç ay bir güzel dövdüler her yerım morardı :D 105 kg oldugum için hocada bana ıdmana rkadaşı halıyle en ıyılerı verıyordu Babam dayanamassın sen demişti İyiki demiş Her bırakmak pes etmek aklıma geldiğinde babamın o sen yapamassın cumlesı aklıma gelıyordu Gel gelelım sporu 2 yıl icra ettim 105 kg den 68 oldum. Kickboxa baslayabılırsın. Şınav çekememek dert değil bende çok kıloluyken oturarak sınav cekıyordum vucudun kuvvetlenınce ztn gerısı gelıyor. İdmanları ağırdır ama onu söyleyebılırım kondısyon gunlerı Dövüş günleri Teknık günleri vardır. Dövüş günlerinde herkez hocanın uygun gördüğü rakibi ile dövüşür. kondısyonm gunlerı yoğun yorucu şiddetli antreman günüdür. Teknık gunlerı. Yumruk tekme kombınasyonları öğretilir. Gitttiğin hoca çok önemlidir. Spor salonunda o derse gelen öğrenci kadar kum torbası yok ıse baslama ring olmasına ozen goster. Hocanızında bir başarıları olsun. Kızların başlaması saçma değil. Aksine kickbox kalıcı vucut kıvrımları verır. Kickbox aslında bir çok spor dalının barındırıyor. Mesela dersin 15 dk sı hem koşu yapılır hemde açma germe esneme hareketlerı bazı hareketleri airobık hareketlerıdır. plates hareketleride vardır. ısınma hareketlerı içinde. dersin 30 dk sı torba döversın ağırlık klaıdırırsın cardıo+ fitness demek- Reflexlerin müüthiş gelişir. Vucuduna dıkkat etmeye baslarsın sporcu disiplini bunyene oturduktan sonra.

0|1
    0|0
  • Taekwondo başla. Guzel ve estetik fizik elde edebilir , hemde seri dövüsebilirsin. Bayanlara en çok yakıştırdıgım spordur.
    Seçim senin tabiiki

0|0
    0|0
  • bayana göre zor yumruk yiceksın kanka:)

1|0
    0|0
  • Çok iyi ve eğlenceli 8 senedr ypiyom

1|0
    0|0
  • Saçma falan değil bence çok iyi savunmayı öğrenirsin yumruk yiyeceksin onu bil ama 😂 oraya gittiğinde ay şuram oy buram deme beslenmene dikkat et birde lütfen öğrendiğinde böyle nihahaha ben kick boks biliyorum hepinizi doverim havalarında değilde orda burda seni sıkıştıran olduğunda ağzını gözünü dağıt güvenlik kamerasından haberlere çıkman dileğiyle 😂 bu ne lan ne yazdım ben fjfjc

0|0
    0|0
  • Zordur

0|0
    0|0
  • kickbox zor değildir fazla ama tabiki bunda antrenörün önemi çok büyük iyi bir yere gideceksen çok zevk alırsın ben 12 yıl yaptım çok keyif aldım

0|0
    0|0
  • ilk başlarda zor olur sonra alışırsın

0|0
    0|0
  • zor.

0|0
    0|0
  • Eh işte

0|0
    0|0
  • Saçma değil ayriyetten koşu bacak açma falan da yapacaksınız ilk günler baya zorlanacaksın açıkçası

0|0
    0|0
  • Muay thai yap

0|0
    0|0
  • Ben 2 yıldır yapıyorum bu sporu birinci olarak ben 30 kilo verdim ikinci olarak asıl kızların yapması gereken bir şey dışarıda kendini savunma için son olarak da ilk başladığında duruş tekniklerini gösterirler

0|0
    0|0
  • Bu aralar çok moda. Başla, sıkılınca bırakırsın. Ruhunda varsa da devam edersin

0|0
    0|0
  • Kick boks zor tabiki

0|0
    0|0
  • Kolay öğretimi sana zilli

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • kick boxu bilmem ama kick boxcuları dövmek cok basit eğer free stle dövüşcüysen :D kendmden bliyorm

0|0
    0|0
  • Ooo milleti mi dövücen len

0|0
    0|0
  • Zor bir spor. Antremanları meşakkatlidir. Canın tatlıysa dayanamazsın.

0|0
    0|0
  • He yapma

0|0
    0|0
  • Hocaya dikkat et öğretirken götürmesin seni :D

0|0
    0|0
  • zor degıl ama ılk basta biraz zrolanırsın

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için en ideal spor ancak zordur ve ağrısı çoktur

0|0
    0|0
  • Çok zor sen yapamazsın

0|0
    0|0
  • Başları kolay sonra zolanırsin dovwcekler seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• evet tabi

0|0
    0|0
  • Zor ama istersen yaparsın hayırlısı olsun 😇

0|0
    0|0
  • Neden sacma olsun ki

0|0
    0|0
  • Hayır değil bende başladım

0|0
    0|0
  • Egzersiz çıkışı durumcuye gitmiyorsan, fizigine bir katkısı olabilir :) her sporun bir zorlugu vardır taa ki eşiği gecene kadar

0|0
    0|0
  • Çok zevkli görünüyor uzak tan

0|0
    0|0
  • Dün kıck boks diycektim
    kiks bok* dedim akjscf

bence zor ya
    bir kız için daha zor

0|0
    0|0
  • Nayir

0|0
    0|0
  • Pazartesi başlıyorum bende spor olsun diye yapıcam bakalım😀

0|0
    0|0
  • ah be omzum cikti yoksa bende baslardim

0|0
    0|0
  • Başta zor geliyo ama şüphen olmasın alışıyosun korkamana hiç gerek yok şınav falan kafanı kurcalamasın ilk başlayan kimse herşeyi mükemmel yapamaz zaten :D ben 8 senedir yapıyorum her bayanın yapması lazım bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...