Fenerbahçeli olan arkadaslar

Ferbahçe ye gönül veripte Karadayı isimli diziyi izleyen arkadaslar var mı?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahceme gonul verdık de karadayı yı ızlemedım

0|2
    0|0
    • iyi yapmısın helal izlemiyorsan sorun yok

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçe ye gönül verip karadayı izlemem ben

0|0
    0|0
  • futbolu pek sevmem,takimda tutmam ama karadayiyi izliyorum:)

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ya adam gsli diye şimdi dizi izlemesinlermi bu nasıl mantık gerçekten çokmu geç olgunlaşıyoruz? Bu ne ya tam makara :) Babamda fenerbahçeli izliyoda sölesem güler şimdi :)

0|0
    0|0
    • hayır kardesim onun isi sanat onun isi futbol değil gs tutması sakıncalı bisey değil tabi tutabilir ama ben bugüne kadar dizinin bir dakikasını dahi kaçırmadım ama artık izlemem

• Ben pek alaka bulamadım :) Bazen gerçekten aşırı fanatikliğe kaçıyoruz ama bukadarınıda hiç duymamıştım daha önce :) Adam çıkar her fırsatta gs gs der anlarımda ya da fbye kötü bişe der eyw ama öyle biri ztn değil nebilim :)

• Detaylı arama yapıyor adam

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye gönül vermeyipte karadayı isimli diziyi izlemeyen biri var alperen2536

0|0
    0|0
  • varsa şimdi konuşsun yoksa ilelebet sussun

0|0
    0|0
    • ne alaka farklı telden çalıyoruz

• Fenerbahçeliyim karadayıyı izlemiyorum ama mantığını doğru bulmuyorum o zaman hiçbi gsli beyaz showu izlemesin her programda bizim marş çalıyo

0|1
    0|0
  • ulan bende şey sandım fenerliyim, diziyide izlemiyorumda, böyle saçma nedenmi olur:)

0|0
    0|0
  • izlerimde ne alaka ki pampa

0|0
    0|0
    • ben bu haberden dolayı bir tepki gostererek izlemememiz gerektiğini düsünüyorum link

• izlerim ben

0|0
    0|0
    • ben bu haberden dolayı bir tepki gostererek izlemememiz gerektiğini düsünüyorum link

• izlerim evet karadayıyı

0|0
    0|0
  • izlerim

0|0
    0|0

Yükleniyor...