Acaba gülmekten kastı çok şımarıksın gibilerinden bişey mi sizce yoksa neşeli mi görmüştür beni?

dersaneden bi çocuktan hoşlanıyorum.aynı sınıfta değiliz ama aynı ortamda ders calıstıgımız oldu.sanırım adımı bile bilmiyodur ama.kişilik olarak da neşeli biriyimdir.bugün bana seni ne zaman görsem gülüyosun dedi.ben de öyle kişiliğim gibilerinden bişey dedim ve muhabbet burda bitti.acaba gülmekten kastı çok şımarıksın gibilerinden bişey mi sizce yoksa neşeli mi görmüştür beni?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sende 'Niye, gülmek kötü bir şey mi diye sorsaydın?' kızgın bie şekilde değil ama :D

0|0
    0|0
    • keşke ama o an aklıma gelmedi :)

• yarın görürsem söylicem:)

• haha iyi hadi bakalım... :))

Erkekler Ne Diyor 3

• şımarık olarak gördüyse bişi olmayabilir

0|0
    0|0
  • Bence senınle muhabbet kurmak ıçın bır adım atmış

0|0
    0|0
    • olabilir mi bakalım :)

• eveet :) bu arada teşekkür ederiim.

• Bisey değıl, eklersen bırcok sey daha sorabılırsın :)

• 2.seçenek oğlan öyle olduğunu düşünemez kızlar kadar derin düşünmeyiz biz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dikkatini çekmişsin anlasılan oda dayanamayıp ne var laaan bu kadar gülüyo buz kız ne içiyosun kızım sen diyemediği için söylemiştir. (Şaka şaka bu :D)

Dikkatini çekmişsin ve söylemek istemiş yada muhabbet etmek istemştr.

0|0
    0|0
    • ben de onu görünce bisey desem tuhaf kacar mı?

ama tanışmıyoruz işte.bi de sevgilisi var mı yok mu bilmiyorum ne yazık kii.

• ya sevgilisi varsa off off öğrenmem lazım.basit bi hoşlantı benimki.(:

bu arada tesekkürler :)

• Basit bi hoslanma ise sevgilisi varsa şayet üzülmezsin :) Rica ederim yardımcı olabildiyseem.

• bence yanlış anlamıştır dalga amaçlı senin ona güldüğünü sanıyordur veya neye güldüğünü merak ediyordur bel gülmenden dolayı kıl kapmıştır bende sürekli gülen birisine çok sinir olurum

0|0
    0|0
    • ama elimde değil gülmemek en azından sırıtırım :)

Yükleniyor...