Yarın ilk iş günüm ne yapmalıyım ?

yarın kasiyer olarak işe başlıcam ..daha önce hiç çalışmadım korku , endişe ,heyecan hepsi bir arada ..ne yapmalıyım önerileriniz var mı bir yardımcı olun ..

Güncellemeler:
hangi program kullanılır daha önce çalışan var mıbilgi almak istiyorum ...

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Soğukkanlı çok acele etme genelde müşteriler cins cins bakar gözüne gözüne sen işine bak.

0|0
    0|0
    • belliki çalışmış birisin ..hangi program kullanılır zormudur peki?

• peki teşekkür edrm

• Rica ederim başarılar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeni bir işe başlayan herkeste bir heyecan olur.

Duanı oku, evden öyle çık.

Olumlu düşün. Başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar açık vereceğim diye korkma. Başlarda olur.

0|0
    0|0
    • daha önce çalıştınmı peki

• yanlış hatırlamıyosam Nebim Winner diye bir program kullanıyorlardı o sektördekiler ama değişmişte olabilir. Zor bişey değil, kafanı yorma.. Çaylak olacağın için birkaç güne öğrenirsin. Sen sadece para işlerinde dikkatli ol yeter.

• peki teşekkür edrim

• Dikkat etmen gereken en önemli sey kasiyerlikte öğrenmektir kasanın fonkiyon tuşlarını öğren fatura ve gider pusulalarını nasıl keseceğini öğren fiş ve fatura iptalöetmeyi öğren ama zaten bunları sana öğretirler kolay kavrayabiliyorsan hemen kaparsın ilk başlarda açıklarda yeni olduğun için kesinti yapmazlarözaten çoğu yerlerde de kasa tazminatı diye aylık ek para alırsın şimdiden hayırlı olsun inşallah çalıltığın yerde ayakta durmazsın. firma adını yazarmısın özeldeğilse

0|0
    0|0
  • Kasiyerlik zor iş. Ben yapamam mesela :) sakin olmaya çalış. Acele etme hiç. Müşterilerin telaşına ve acelecigine kapılma :)

0|0
    0|0
  • ilk günler mallarsın, zaman geçtikçe kendini tanıyamazsın ,alışırsın işine, kafana takma herkese olur

0|0
    0|0
  • bişey olmaz ya salla yanlış yaparsan heyecanlanma

0|0
    0|0
  • çok basit heyecan yapma :) alışırsın :)

0|0
    0|0
  • dua et git

0|0
    0|0
  • güzel güzel git gel işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayırlısı senin için

0|0
    0|0
  • insanlara korktuğunu belli etme

0|0
    0|0
  • onlar öğretir sana basit iş ama yorucu kolay gelsin

0|0
    0|0
  • hiç kasiyerlik yapmadım

0|0
    0|0
  • Sakın heyecanlanma. Soğukkanlı olmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Ay bende 2gün sonra çalişmaya başlicam bende ilk olcak çok korkuyorum ya beceremezsem falan diye seni çok iyi anliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...