Suburgatory dizisine baktınız mı bilmiyorum ama... Böyle bir aileniz olsun ister miydiniz?

Özet geçmek gerekirse, bir baba-kızın New York'tan banliyöye taşınma ve taşındıktan sonra yaşadıkları uyum sağlama sorunlarına odaklanan komik dizi.Bu dizide en çok vurgulanan noktalardan biri eşi olmadan büyüttüğü kızı Tessaya babanın çok ilgili davranması.İlgili derken,onu,kızını olduğu şekilde kabul etmiş ve onunla arkadaş gibi.Espri yapıyorlar,birbirlerinin hayat tarzıyla ilgili olgular sempati ve empati ile karşılanıyor.

Sormak istediğim şu,siz de bu tarz bir aileniz olsun ister miydiniz? Ne bileyim benim ailem bırak benim dinlediğim müzik tarzını bilmeyi,benim müzik dinlememe bile gıcık kapıyorlar.Herşeyime karışıyorlar.Beni tanımıyorlar.Tanısalar onaylamazlar,çünkü yetişme tarzları farklı.Kendimi ait hissetmiyorum buraya.Bu his çok berbat.

Sizin ailenizle diyaloglarınız nasıl?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki fox'ta böyle bir dizi vardı. Ama ikisi farklı gibi. Kanalda mı çıkıyor yoksa internetten mi izliyorsun?

0|0
    0|0
    • cnbcede de var,nette de.

• Müzik niye dinlemicekmişim? Ay çok saçma.Neyse iyi akşamlar.

• Annenin babanın önünde telefonda müzik dinlemek hoş olmaz da ondan. Sana da iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• bakmadım bakmayı düşündüm bir ara ...

0|0
    0|0
  • dizinin birkaç bölümünü izledim sıkıcı vasat bir dizi.ailem dizideki gibi bana fazla karışmaz beni serbest yetiştirdiler evet arkadaş gibiyiz sadece.yetiştiğim çevre modern üst düzey bir aile.yetişme tarzları benden çok farklı değil.güzel bir his.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...