Derdinizi anlatacagınız kimseniz kalmadıgında naparsınız ?

merhaba son günlerde çevremdeki insanlar çok değişti asla yalnız kalmam diyen ben bir baktım çevremde kimsecikler kalmamış kalmışsada güvendigim kimse kalmamış. Ailemlede aram çok kötü yani onlarla hiç aramız iyi olmadı bu zamana kadar onları utandıracak tek bir laf etmememe ragmen.

derdimi kime anlatacagımı,nasıl içimdekileri dökecegimi bilmiyorum. Günlük aldım yazamıyorum içim sıkılıyor bir saat alfabe oluştur falan siz nereye anlatırsınız derdinizi bana bir akıl verin kafayı yiycem artık dertleşecek kimsem kalmadı :(

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Herşey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme ! İşte orası kaderinin değişeceği noktadır. _Mevlana_

bu durumu her insan hayatında mutlaka yaşar.böyle dönemler insanı olgunlaştırır. ve insan asla yalnız kalmaz her zaman onu düşünen gözetleyen koruyan bir Rabbinin olduğunu hiçbir zaman unutmamalı insan. Ellerini aç dua et Rabbimize anlat derdini o seni her zaman duyabilecek tek sığınağın :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hayat zamanda iz bırakmaz bir boşluktan bir boşluğa düşersin böyle zamanlarda tutunacak bir dal ararsın sürekli kesinlikle dikkat et yanlış zehirli bir dala tutunma we son olarakta müzik dinle okuyosan okuldan yeni arkadaş cewresi edinmeye çalış okumuyorsan bir iş bulmayı dene

1|0
    0|0
    • arkadaş çevrem çok geniş zaten sorun arkadaş bulmakta degil güvenmekte kime bişeyimi anlatsam ertesi gün başkasından duyuyorum :(

müzige gelince zaten tüm gün kulaklıkla gezerim kitap okurken bile hatta derslerde,stajda,otobüste

• anladığım kadarıyla hayal kırıklıkları sende ufak çaplı bir paranoya başlatmış sen kişisel değil toplu olarak insanlara olan güwenini kaybetmişsin şimdi ben psikolog falan değilim bunun kesin çözümünü falan sana söyleyemem ya da yanlış yönlendiremem kendi tecrübelerimden yola cıkarak zaten önerilerimi söyledim eğer şanslı biriysen belki güwenebilceğin biri karşına cıkar

• umarım öyle birisi çıkar :/

• bir Franziskaner bira ile nargilemi alip göl kenarina iniyorum.

1|0
    0|0
    • :D daha masrafısızı var internetten doping indirip dinliyorum kafa buluyorum daha saglıklı :D

• sen zaten derdini dökmüşsün buraya günlüğe ne hacet

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• istersen beni ekle bana anlat bana anlatman daha kolay olur tanımıyosun beni çünkü

1|0
    0|0
Yükleniyor...