Erkekler siz daha iyi bilirsiniz 1 dakika bakar mısınız?

benim eski erkek arkadaşım onunla sürekli konuşurken dudaklarıma bakar yakın arkadaşlarıma sorarım çeşitli cevaplar alırım merak ettim en sonunda kendisine sordum bunu sorarken bile dudaklarıma bakıyodu sordum neden bakıyosun konuşurken dedim oda yanındaki arkadaşına kahkaha atarak baktı ve malsın da o yüzden dedi neden böle davrandığını bir türlü anlayamadım

sizce neden öyle yaptı eskidende aramızda özel şeyler geçti

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• gerizekalı bir sevgilin varmış da ondan bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• abazanın tekiymişte ondan karşındaki kişiye kim olursa olsun sevgili arkadaş vs birazda olsa saygı duyuyorsan biriyle konuşurken gözlerine bakarsın dudaklarına ya da başka bir yere değil.

0|0
    0|0
  • her erkeğin karşı cınsine duyduğu aşk olarak bilinen duygunun altında gerçeklik olarak bir görüntü vardır ( kaş, kirpik, parmak, dudak, burun vb.)

eski sevgilin de sanırsam senin dudaklarına aşık olmuştur !

sence hiç benzemese bile angelina jolie dudağına filan benzetmiştir..

bence bu

0|0
    0|0
  • Yalnız kalırsanız bu herif sna yumulur söylemedi deme :D

0|0
    0|0
  • Opmek istemistir ya bu kadar buyutecek ne var. Bu senin sevgilin degil mi opmek istemesi cok mu garip :s

0|0
    0|0
  • sen iyi niyetli gibi görünysn ama arkadaşın öyle değil dikkat et kendine..

0|0
    0|0
  • kusura bakma şimdi ben laf saklamaya sewmem eski erkek arkadaşın doğarken bugda kalmış olabilir belliki malzemeden çalmışlar bence sen kurtulduğuna dua et nereye baktığınıda boşwer =)

0|0
    0|0
  • Özel şeyler geçti diyosan o özel şeyleri ben bu ağızamı yapmışım ya vay be diye bakıyodur yine yapmak istiyodur arkadaşına bakıp güldüyse de emin o her ne yaşadıysanız hepsini anlatmış kıza şöyle yaptım böyle yaptım diye geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Belki de öpmek istiyordu dudağından. Ondan uzak dur sen en iyisi.

0|0
    0|0
  • Uçkurunun peşinde

0|0
    0|0
  • psikolojik sorunlu biri de o yüzden kurtulmuşsun.nemutlu sana.

0|0
    0|0
  • o resmen ayılık yapmış

0|0
    0|0
  • Öpüşmek istiyordur sen ne bekliyordun ki

0|0
    0|0
  • sen konusurken o başka düşünceler içinde Şu arkadaşın dediği gibi asıl mal olan o

0|0
    0|0
  • elemanın psikolojik sorunları var anlaşılan ...

0|0
    0|0
  • ulan alırım dudaklarına yumulurum gerisi gelir diye düşnüyodur

0|0
    0|0
  • Özel bir nedeni yoktur ama erkek arkadaşının verdiği cevabı okuyunca asıl malın o olduğunu anladım.

0|0
    0|0
    • ne olursa olsun en yakın arkadaşın dahi olsa bir erkeğin bir kıza bu şekilde hitap etmesi çok çirkin ve kahkahayla gülerek söylemiş. Ergenliği aşamamış anlayacağın.

• Ne biliyim bazen ben de dudaklarına bakıyorum bir kızla konuşurken de öyle cinsel bir manada değil. Laf oradan çıkıyor heralde ondan :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten de perfecgirl nickinin hakkını veriyon. Ergen misiniz siz?...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...