Vücut spora alışır mı, bıraksam daha çok kilo alır mıyım?

Hadtada üç gün, gün de bir saat olmak üzere yakllaşık 1 - 1.5 ay kadar spor yaptım kilo vermedim ama sıkılaştım. Şimdi bırakmak zorundayım vücut spora alıştığı için bırakınca daha çok kilo alırsın diyorlar ne düşünüyorsunuz daha çok kilo alır mıyım?

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlille öyle oluyor vücut 4. gun spor yapmayı unutuyor hemen kaslar erimeye başlıyor onun icin beslenmeye aynı sekilde devam etmelisin sporu biraksan da yeme duzenini bozmaman lazim aksi takdirde cok kilo alirsin ama karbonhidrat tuketimini biraz daha azaltman gerek sadece

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• spor kiloyla alakasi yok vucudunu guzellestirir stamina gelisir gucun artar vesaire kilo tamamen diyetle alakali

0|0
    0|0
  • Bu tamamen beslenmene bağlı. Şeker unlu mamul abur cubur yemez beslenmene dikkat edersen pek bir değişiklik olmaz.

0|0
    0|0
  • Hikaye.. Çok yersen tabii çok kilo alırsın.. Daha az kilo alırsın bence.. Nedeni de vücudundaki kaslar kalori yakımını arttıracak bu da kilo alımını yavaşlatacaktır..

0|0
    0|0
  • alırısnn

0|0
    0|0
  • Alışkanlık haline getir bırakma

0|0
    0|0
  • Kilo almazsın da eski haline dönersin söylenenlere takma kaç kez spor yapmışta bırakmış acaba =)

0|0
    0|0
    • Spor yapınca iştahım arttığı için eski halimden pek bir farkım yok aslında spordan önce 54 kiloydum hala öyleyim biraz sıkılaştım sadece.

• Evdede egzersiz yaparsın sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir tabikide

0|0
    0|0
  • Sporcu hatun iyidir

0|0
    0|0
  • göbek çıkar :D

0|0
    0|0