La Liga ve euroleague artık D-Smartta

link

el-clasico keyfimiz vardı o da gitti :/ ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• yahu bende d-smart var sorun yok yani yine izlerim ama yazık gerçekten ülkedeki gençler çocuklar nasıl futbola ilgi duyacaklar ? kendi ligimizi geçtim avrupa ligleri bile şifreli paralı platformlarda bide neden futbolcu sporcu yetiştiremiyoruz diye aglıyolar lan sen bütün sporlar şifreli platformlarda yayınlamazsan tabiki yetiştiremezsin..İnsanları bir izlediği lig la liga vardı hafta sonları onuda ellerinden aldılar hükümet öyle bir hükümeti futbolun sporun bile zevkini zengine tattırıyor

1|4
    0|0
    • dizi izleyen nesil hedefleniyor

• eheh aynen. digiturk 2020 olimpiyatları için destekte bulunuyormuş. babasının hayrına yapmaz zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• insanlar neye rağbet ediyorsa onun değeri artıyor.herkes izliyordu alıştı şimdi para verip izleyecek,bu kural değişmez:)

0|1
    0|0
  • Her şeyin b.kunu çıkardılar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yeter yıldırım demirören yeterden sonra yeter kapitalizm yeter

basketbolun can damarı NBA den sonra eurolig şimdi de la liga gitti.

malum sitelerden izlemeyi zorunlu hala getirdiler

1|1
    0|0
    • peki nasıl olacak kardeş ? kendi ligimizi geçtim yabancı ülke ligleri bile parayla izleniyor bizim ülkede(kendi ülkelerinde bedava) nasıl düzelir ? bide diyolarki futbolcu sporcu yetiştiremiyoruz lan davar böyle yaparsan tabiki yetişmez.

• üstüne en çok sevdiğim F1 yarışlarının yayın haklarınıda almışlardı. iyice uyuz olmaya başladım şu dijital platformlara. bikere de halk için birşeyler yapın

• harbiden haaa düşünüyodum bizim ülke tektir bu konuda ptt 1.dışında bütün futbol maçlar şifreli bundesliga bide

• RTL vermiyormu acaba burdan bakıcam ama acılırsa link

0|1
    0|0
    • tv keyfi vermiyor ki bunlar

• F1 i aldıklarında çok sinir olmuştum. insanın spor keyfinin içine ediyorlar

• ewet haklsın hersey para olmus

• allah belasını versin bir ispanya ligmiz vardı onuda elimizden aldılar kaldıkmı almanya ligine tama almanya ligide güzel ama ispanyayı izliyemiycezz

0|1
    0|0
  • Zaten bu D-Smart ve Digitürk, futbol izleme tutkumu köreltti.

Beşiktaş dışında hiçbir takımın maçlarını izlemiyorum.Digitürk'e ödediğim o kadar paranın tek sebebi Beşiktaş.Avrupa liglerini izlemeye izlemeye soğudum.Barca-Real için para veremem.Yayınlamazlarsa umrumda olmaz.

0|1
    0|1
    • hepsinin gözünü para bürümüş. bende galatasaray için vereyim diyorum ama içim rahat etmiyor. anca premier lig :/ bu gidişle yakında kimse futbol izleyemeyecek

• d smart istediği kadar kıçını yırtsın kimse almaz :D ben almam istediği maçı alsın soyguncu hepsi.

0|1
    0|0
  • müthiş olmuş

0|1
    0|0
  • Her gün lig tv ve d smart ta küfrediyorum...

0|1
    0|0
    • bizde de digiturk varda ligtv açık değil pek bir halta yaramıyor. fiyatları nedeniyle bende küfrediyorum

• Bizde TRT den Bundesliga izleriz napalım :) Inşallah onuda kapmazlar!.

0|1
    0|0
  • Sıkıntı yok.El Clasico'ytu netten izleriz.

Zaten ispanya ligi el-clasicolar dısında zevk vermiyordu.

Malüm barca-madrid geleni gideni yeniyor.gerci madrid bu sezon kötü bir sezon gecirip bol puan kaybetti ama seneye oda seriye bağlar:)

0|1
    0|1
  • Şu NTVSpor u seyretmeyin artık hiçbirşey yok voleybol maçları ile bizi kandırıyorlar

1|1
    0|1
  • d smartmı almış

0|1
    0|0
  • Elimizde olanlar yavş yavş gidiyor

0|1
    0|0
  • d smartın son çabası. bu da tutmazsa ki tutmaz, cine5 gibi yok olup gidecek

0|1
    0|0
  • bizde d smart alırız nabalım

0|1
    0|0
  • Vahşi kapitalizm... Böyle bir şey bekliyordum içime doğmuş gibi.

0|2
    0|0
Yükleniyor...