Günde 500 mekik çeksem karın kaslarım ne zaman çıkar?

Çekemezsin deme denedim yapabiliyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok zorlanırsın ayrıca kasları yakarsın.
    Yağ oranını düşürüp protein ağırlıklı beslenip adam akıllı spor yapman gerekiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kanka 500 değil 1000 tane yapmaya çalış mümkün mertebe.. yağlı yeme asla uzak dur yağ olan şeylerden protein al yumurtanın beyazını ye tavuk eti ye bol bol

0|0
    0|0
  • Mekikle alakali bisey degil karin kaslarinin cikmasi gunluk en fazla 10 dakikalik youtube videolarina bak cslis onemli olan beslenme yag durumun

0|0
    0|0
  • karin kaslari mutfakta yapilir.

0|0
    0|0
  • mekikle karın kası çıkmaz. kardio yapmalısın ve rejim ile yağ yakmalısın önce.

0|0
    0|0
    • Yağ yok ki zaten. Kardiyo yapıyorum

• güzel. ama sabırlı ol. bu spor sürekli yapılmalı. belli bir süre yapılıp bırakılmamalı. ayrıca 500 mekik hiç ama hiç sağlıklı değil. beline müthiş sitres yüklüyorsun. çok daha az a indir düzenli bir program ile çalış.

• Karın kası değilde baya bir kalça kası yaparsın

0|0
    0|0
  • Sadece mekik karın kası çıkarmaz ki kilo vereceksin, başka hareketler yapacaksın falan o zaman çıkar.

0|0
    0|0
  • Günde 500ile kas gelişmez

0|0
    0|0
    • Kaç denemeliyim

• 30 ne yaa :D

• 20 30 tekrarlık 3 4 set mekik crunch vs 3 4 hareket yap kolay geliyorsa ağırlık falan kullan

• o 500 mekiği günlere yay daha mantıklı vücudun oluşum periyodunu belirlersin böylece

0|0
    0|0
  • 1 ayda çıkar birşeyler. Ama hergun yapman lazim. Ayrıca 500 çok. 200 falan yeterli sanırım

0|0
    0|0
  • 500 tane de zorr

0|0
    0|0
  • Yag oranini dusur eğer dusukse agirlikla calis buyut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...