Karbonitrat tozu (gainer) kullanan varmı?

Arkadaşlar 3 haftam var 5 kiloya yakın kilo almam lazım, multipower mass gainer diye bir ürün var onu almayı düşünüyorum. Beslenmeme dikkat edecem ve bu ürünü kullanacam fayda görebilirmiyim sizce?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bence hiç gerek yok emin ol. Gainer alacağına doğal olarak kompleks karbonhidrat tüket çok daha iyi. Bu supplementler zaten takviye amaçlıdır %10 gibi bir katkı sağlar esas olan senin diyetindir. Protein powder desen yine eh bir nevi derdim çünkü esprisi;antrenman sonu kas yıkımına engel olmak ve en hızlı yoldan kaslara besin yollamaktır.
    Ama bence gainer a gerek yok. Bir yerden sonra burnunu tuta tuta toz içmektense doğal olarak mesela makarnanın içine bas mısır ve ton balığını seve seve ye böyle kilo al...

0|0
    0|0
    • 3 haftam var. yemeğe zaten abanacam :D ek olarak karbonhidrat tozundan 700-800 kalori alacam, 3 hafta kullanacam ondan sonra kullanmıcam. hedefim 3 haftada 4-5 kg almak.

• Öyleyse tamam anlaştık :) yoksa deterjan ölçeği gibi gainer ölçekleri. Ona böbrek karaciğer dayanmaz ya :D 3 haftada 4-5 kg rahat alırsın ben inanıyorum sana :)

• eyvallah :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Görürsün. Ben 3 kg lik hardline pro gainer kullandım 1 ayda 5 kilo aldım. bir zararı filanda olmadı. Ama düzenli beslenmezsen bir işe yaramaz. Sana tavsiyem fatsecret indir günlük aldığın kaloriyi hesapla, ihtiyacından 500-600 kalori fazlasını al rahat kilo alırsın.

0|0
    0|0
    • multipower mass gainer nasıl bir ürün sence. Kaliteli bir ürüne benziyor, 3 kg , kutunun tamamı 20.000 kalori 15 gün kullancam günde ek olarak 1200 kalori vercek

• Hardline dan daha kaliteli ama bana pahalı geldiği için almadım. Hardlineda 1 porsiyonda 800 kalori vardı.

• görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...