İtalya-İspanya maçının hakemi #CüneytÇakır'ı nasıl buldunuz? Kararları ile İtalya'ya karşı bir art niyet sezdiniz mi?

• Maçın yönetiminde baştan sona başarılı buldum. İtalyan futbolculara karşı maçın bütününde her hangi bir art niyet ile bir yaklaşım sezmedim
    53% (9)48% (11)50% (20)Oy Ver
  • Maçın ilk yarısında ki yönetimi ve kararları doğru buldum ama ikinci yarıdaki kararları ve yönetimi başarısızdı. Ama bu durumu art niyetten kaynaklı bir durum olarak görmüyorum kötü yönetime ve pozisyon talihsizliğine bağlıyorum
    29% (5)26% (6)28% (11)Oy Ver
  • Maçın ilk yarısında ki yönetimi ve kararları doğru buldum ama ikinci yarıdaki kararları ve yönetimi başarısızdı. Özellikle ikinci yarı fırsat kollama hali sezdim bende
    18% (3)26% (6)22% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ve #CüneytÇakır euro 2016 ya veda etti...
İtalya-İspanya maçının hakemi #CüneytÇakır'ı nasıl buldunuz? Kararları ile İtalya'ya karşı bir art niyet sezdiniz mi?

0|2
1|4

En İyi Kız Görüşü

• İyi yönetmiştir heralde

0|1
    0|0
    • ya aslında cüneyt çakır avrupadaki maçlarda çok dikkatli ve özenlidir iyi de yönetir ama bu maçta özellikle ikinci yarı performası ve kararları yanlıştı işin açıkcası, bundanda sebeple bu turnuvada daha görev verilmeyeceği açıklandı basına yansıdı zaten bu durum...

• rıca ederm pembe

En İyi Erkek Görüşü

• Çuvalladı bence.

0|1
    0|0
    • ikinci yarıdaki yönetimi bendede hayal kırıklığı yarattı, ilk yarı hatasızdı ama ikinci yarı kart tercihleri ve yarım metre önündeki pozisyonlarda pozisyonları iyi okuyamadı, bir maç daha görev veriirler yinede...

• Pique kırmızı kart görmeliydi.
      Pısırık davrandı.

• aynen katılıyorum ve şu dakikalarda gelen haberlere göre cüneyt çakır'a turnuvada görev verilmiyecekmiş, evine dönüyor artık yani...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• İkinci yari saçmaladı ama art niyetli olduğunu düşünmüyorum , kariyerini etkileyecek birşey yapmaz o uyanık

0|1
    0|0
    • avrupadaki maçlarda çok dikkatlidir doğru diyorsun ama ilk defa bir avrupa maçında pesi sıra hatalar yaptığını gördüm...

• Eve postaladılar zaten

• öyle oldu evt

• Art niyet olduğunu düşünmüyorum elinden geleni yaptı.

0|1
    0|0
    • ilk yarı çok iyiydi ama ikinci yarı performansıbeklediğim cüneyt çakır ın çok altındaydı, genelde pozisyonları yakından takip eder avrupa maçlarında bunu hep görürüz ama yarım metre önünde cereyan eden pozisyonları iyi süzememesi kötü oldu, bu turnuva için bu maç son maçı oldu ama ilerde şampiyonlar ligi, avrupa ligi, dünya kupası eylül ayında başlayacak çok grev alır... genede avrupada iyi bir nocadır

• Katılıyorum dostum.

• eyvallah :D

• bu maç çok iyi değildi bana göre

0|1
    0|0
    • ilk yarı iyiydi ama ikinci yarı kötü bir yönetim sergiledi...

Yükleniyor...