Sizce evlenme programlarına katılanların % kaçı evlenmek için geliyor?

sizce evlenme programlarına katılanların % kaçı evlenmek icin geliyor?

bu tarz programlara cıkanların en fazla %5i evlenmek icin cıkıyor. gerisi bedava yiyip icmek takılmak icin, egolarını tatmin etmek icin, bakın beni cok kişi begeniyor diye gösteris icin geliyor... gercekten igrenc programlar..

şimdi bazı arkadaslar begenmiyorsan neden izliyorsun diye cokbilmiş yorumlarda bulunabilirler. eger toplumsal arastırmalar yapan bir kurumda görev alıyorsanız dizileri, programları bazen mecburen izlemek, incelemek ve arastırmak zorunda kalıyorsunuz. o yüzden begenmeyen izlemesin gibi cevaplar yerine fikir ve düsüncelerinizi paylasmanızı bekliyorum

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• %30u evlenmek için geri kalanı ekrana çıkıp kendini göstermek için çıkıo bence esra erolda cüneyt örnek mesela birsürü güzel talipleri geldi hiçbirini kabul etmedi orda ünlü olmak için duruo esra erolda prim yapıo onlar sayesinde böyle yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence televizyona cikmak kendini biraz genis bir kitleye tanitabilmek icin gidiyorlar. Tabi yemek icmek filan da olabilir ama televizyona cikipta birden taliplerinin artacagini duusnmuorum. Herkes oyle televizyonda cikan birine talip olarak gitmeyi cesaret edemez sonucta.

Bence sacmalik. ama bazen izlemesi guzel oluyor, kime kim gelcek filan die bakmasi :)

ama bazi genclerin orda issiz gucsuz oturmalarini oyyylle kurbanlik koyun ibi talip beklemelerinede aciyorum dogrusu...

oysaki gezseler biseyler yapsalar hobi kurs gibi , mutlaka birileriyle tanisip taniyip sevgi ask bir bag olusturabilecekleri insanlari taniyabilirler. oyle kös kös orada otrmakla olmuyor, vakiterine yazik kendilerini gosterme icin gitmisler e bide yapacak isleri yoktur bari bedava yiyip icelim zaman gecirelim dir dertleri. .

0|0
    0|0
  • bence 25% anca gercekten evlenmek icin gidiyorlar.. digerleri tv de boy poz göstermeye gidiyorlar resmen gelen talipleri red etmeklede havali olduklarini düsünüyorlar herhalde.. bunu kadin gibi erkek de yapiyor.. bazen bakiyorum fizikleri süper adamlarin ama ne isleri var orda? ben size güvendigm icin geldim diyorlar ama kimseyide begenmiyorlar.. numara yapiyorlar iste sanki tv disinda es bulunmuyo :S

0|0
    0|0
  • yüksek bir kesim kendini göstermek için bu programlara katılıyor bence .. evlenmek isteyenler de vardır ama çok az .. birde bazı evlilik programları var ki magazin programları bile o kadar rezil diil ..

0|0
    0|0
  • Beleş yemek yeme, otelde falan kalma var niye evlenmeye gelsinler.

0|1
    0|0
  • baya baya evlenen var ama deme öyle

1|0
    0|0
  • Kadınlar paraya bakıyor, erkekler de manken gibi olmaya...

0|0
    0|0
  • aslında başta evlenmek için gidiyorlar bakıyorlar keyifler iyi daha iyisi çıkar mı acaba gelenlerden diye düşünüyorlar havalanıyorlar ve evlenme isteği yok oluyor

0|0
    0|0
  • Çoğu aşık olmak istiyor zaten.

0|0
    0|0
  • %50 evlenmek için %50 ekrana çıkmak için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• duyduğuma göre 2 yıldır evlenemeyenler,kimseyi beğenmeyenler çıkıyormuş sırf beleş yemek.. milletimiz ne kadar aç yahu :)

0|1
    0|0
  • ya bırak bu işleri:D

0|0
    0|0
  • Soruyu cevaplamışsın zaten. Bizden nasıl bir cevap beklediğini anlayamadım. Üstelik görevin olduğu için de sanırım senden daha doğru bir saptama da yapamayız. :)

1|0
    0|0
  • o programları icad edeninn aklına tükeriyim modern p**evenklik oldu her kanalda aynı şey onlarda evlenmek için gelen varsa %70igeliyor sonra %10u-%20 ancak evlenmeyi düşünüyor.

0|0
    1|0
  • % 2 oda belki

0|0
    0|0
  • ajitasyon şehvet depresyon aksiyon bütün duyguları 2-3 saatte şelale gibi yaşatıyorlar katılımcıya...

Mallaşan katılımcı nerdeyim la olayım nedir falan derken evin yok maaşın az darbesiyle yıkılır.

Mutlu son !

0|0
    0|0
  • hepsi karier peşinde yorumcu olmk istiyorlar

0|0
    0|0
  • Evelenmek için çıkan yok orda

0|0
    0|0
Yükleniyor...