Spora Başlamada Sıkıntı?

Merhaba,

Spora başlamıştım, 2-3 haftada 4 kilo verdim. Sonra bıraktım. O kadar çok üşengecim ki. Motivasyonumda olmuyor, ne yapıcam ben bilmiyorum? Sürekli kendimke savaş halimdeyim, gitmek zorundasın yapmak zorundasın diye ama belli bir zaman sonra pes ediyorum. Buna nasıl bir çare bulunabilir?

Teşekkürler.

1|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bir amacın yooksa pes edersin onemli olan azimdir.

0|0
    0|0
    • Azimli olmak istiyorum, çabuk pes ediyorum :( Ne amacı koyacam ki..

• Teşekkür ederim.
      Nefes almakta zorlanıyorum,
      Neiçin bilmiyorum,
      Yurumek, nefes almakta zorlanıyorum,
      neden yapamayayim bunu, hiçbir fikrim yok.

• kosma ama yuru 10 dk kosmak yerine 20 dk yürü mesela

En İyi Erkek Görüşü

• seni spora baglıcak bir hedef koy önüne veya yanında bir arkadaşın zaten vucudun geliştikçe özgüvenin ve isteginde artacaktır.

0|0
    0|0
    • Hedefler neler olabilir? Fit vucut sahibi olmak mı? Zaten herşeyimi yalnız yaptığımdan ondan o da etki ediyor diye düşünüyorum, bilmiyorum...

• mesela dostum ben ryan terry hayranı biriyim hedefim birgün onun gibi olmak ki şükür olucam istek önemli , ya ben hep yalnızım kardeşim tek yaptım bu sporu bence sen kendini sıkıyorsun

• Bilmiyorum, nasıl geçicem bunun önüne bilmiyorum istiyorum ama sonra pesediyorum. :(

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• sen bu yolun adami degilsin sen araba sur mahalle turu at.

0|0
    0|0
  • alışık değilsinde ondan olur bakalım

0|0
    0|0
    • Aynen hiç alışık değilim, alışık olmak istiyorum sıkıldım artık kendi içimdeki çelişkiyle yaşamaktan. Millet kahvaltı yapar gibi spor yapıyor bana işkence gibi geliyor. :(

Yükleniyor...