Bir bakmışsın yıllar geçmiş çoktan... Eski sevgilinizle yıllar sonra karşılaştınız mı?

eski sevgilinizle yıllar sonra karşılaştınız mı ? nerde nasıl karşılaştınız neler hissettiniz o an aklınızdan neler geçti ya da karşılaşmak istermiydiniz ? ya da karşılaştığınızı düşün çocuklarıyla falan bana göre kötü bir duygu

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• 3 sene öncekiyle karşılaştım baktım uzun uzun bu kızı bıyerden tanıycamda nerden dedim içimden akşam mesaj atmış beni gördün tanımadın diye enteresan.

1|0
    0|0
    • evet buruk bir duyğu , biyerden tanıyor gibiyim iyi ki gidip tanışıyor mutuz dememişsin?z :)

• İsterdim ama çocukla falan değil. Zaten ayrılığımızda kavga filan değildi farklı ortamlarda oluşumuzdu.

1|0
    0|0
  • daha bugün karşılaştım 3veya 4 saat önce koluna birini takmış nispet yapıyordu utanmasa çocuğun üzerine çıkacaktı

1|0
    0|0
  • hayır karşılaşmadım hiçbiriyle ...görsem tanımam ...

1|0
    0|0
  • adamı hasta etme akşam akşam :)

1|0
    0|0
  • valla gördümmmm bebek arabsıyla geziyodu... manda gibi olmuştu iyi ki evlenmemişim ayrılmışız dedim kendi kendime :) iyi hissettim kendimi

1|0
    0|0
  • arada karşılaşıyorum gözleri kayıyor :D

1|0
    0|0
  • karşılaştım yanında bir erkek vardı görmemezlikten geldi.

tebessüm ettim yoluma baktım

1|0
    0|0
  • hiç ziklemem yoluma devam ederim.

1|0
    0|0
  • ölü taklidi yaparım panpa

1|0
    0|0
  • eğer bir zamanlar çok sevmişsem. O karşıma çıktığında unuttuğum herşeyi hatırlatır bana. Hele bide çocuk olacak çeker vururum onu da yanındakini de .

1|0
    0|0
    • o kadr da demedik o kadr güçlü duygular hissedersen peki nie ayrıldınız diye sorarlar adama ? ;)

• tanışıyor muyuz? ;) bir arkadaşa benzetteimde :))

• Duruma göre değişir black.

Kime benzettin? Nereli olduğumu söyle tanışıp tanışmadığımızı anlarız

Kızlar Ne Diyor 10

• İçindekiler bittiyse nötrdür hiçbir şey hissetmezsin

1|0
    0|0
    • şimdi değil ama yıllar önce seninle birlikteydi geçmişi düşünmez misiniz? ;)

• Anladım onu evet geçmiş geçmiştir bitmiştir sen geçmişi düşünürsen şu anı yaşayamazsın ve şuanındaki (hatta belki geleceğindeki) insanı rahatsız, huzursuz edersin

• bn hıc bır sevgılımden kavga gurultu ıle ayrılmadım medenıce bıtırdık ve yıllar sonra esı cocuklarıyla gorsem sevınırım esı ıle bıle tanısabılırm cunku ıcımde bıtırmısım zaten mutlu olmalarına sewınırım :)

1|0
    0|0
    • yıllar önce "benim" dediğin kişi sana seni seviyorum diyen kişinin eşiyle arkdş olmak demek ki hiç aşık olmamışsınz. Bana göre n'olusa olsun buruk olur insan.

• :( Allah yardım etsin oyle duruma dusunlere

• Yok arkadaş beni üzdüyse benim yaptıklarımı görmezden gelip de "ne yaptın ki bana bugüne kadar" dediyse mutlu olmasın !

• evet karsilastim, bir baskasiyla birlikteyken, sarildik içim çok kötü olmustu. yanlis yaptigimin farkina vardim ve cekilmeye calistim ama buna musade etmedi, kulagima beni ozledigini fisildadi, agladi...

1|0
    0|0
  • karşılaştım :/ yaşadıklarımız geldi aklıma sonra ayrılışımız sonra 4 dumaralı kötü bakışımı attım vee öyle yani

1|0
    0|0
  • herşeye rağmen saygılı olma tebessüm etmeli

1|0
    0|0
  • pardon bakınca yıllar mı geçiyor :)

1|0
    0|0
  • karislastim lisedeki ciktigim cocuk kiz arkadasim la evlenmiş

ne diyelim mutluluklar..

1|0
    0|0
  • Karşılaştım ıyyy dedim Allah seni kahretmesin dedim kendime

1|0
    0|0
  • Artık zor bir olay ahirete kaldı:) en son hem krolaşmış yüzü de kalbi kadar çirkinleşmişti birkez daha mal dedim geçirdim içimden

1|1
    0|0
    • zamanında o kroyla çıktın ama :)

• zamanında da yüzü kroydu ama sen ona aşık olduğun için fark edememiştin bence :D

• Buda mantıklı her türlü kro yani

• O huysuz evlenip çoluk cocuk sahibi olamaz. Daha askere gidecek zaten kız falan vermez kimse ona. Sap gibi dolanıyordur kesin gerci gorsemde tanımam artık.

1|0
    0|0
Yükleniyor...