Facebook'ta iliski durumu yapmazsa sevgiliniz ne yaparsınız?

6 aydır cıkmamıza ragmen sevgilime neler dediysem hala lanet olası facede ilşki yapmadı bir kere cok ısrarcı olmama karşın evli die yaptı tbi facedeki kzlardaa aa sen evlendinmi falan die dalgasına aldı. Faceindeki kzları bir türlü Sildiremiyorum 2000 tanne real de insanın arkadaşı olrmu hepsine arkadaş diyo neymişde babası kızarmş facede ilşki qörünce defalarca ayrıldm aramadm mesaj atmadm qeri barıştk bir de telfndaa konusurken eski kız arkadaşının ismini söledi bana benm ismimi söleceqi yerde onun ismiyle seslendi bana her seferinde sizce napmalıyım ?

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam takmazdım sonuçta facebook sanal bir ortam herkez senin duvarını ve paylaştıklarını görebiliyor yani bence takma !

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• seni ciddiye almıyor demekki

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin. Sana değer verseydi sözünü dinlerdi. Kaldı ki ilişki durumunu ilişkisi var yapmıyorsa hala netten birilerini kovalıyor demektir

0|0
    0|0
  • neden sizi sevene değilde sevmeyene bu değer verme çabasında oluyorsunuz ? Acaba biz değer veren erkekler mi hata yapıyoruz?

0|0
    0|0
    • Deqer verme cabasıyla alakası yok seviyosun elinden birşey qelmiyor kolay terketmek istmiyrsn ya da ne bilim kötü durmlara inanmak istemiyosn

• Acı da tatdır. Tatmak isteyene afiyet olsun..

• Birak gitsin. Sana deger verse 2000kisiyi silerdi.

İliskisi var yapsa diger kizlari kaybeder ikinci sevgiliyi ariyo bu.

Yada varda belli etmiyo.

Terket gitsin

0|0
    0|0
  • o 1999 kısı arkdasları 1 de sen ve sende hicisin yanı durum bu vazıyet

0|0
    0|0
  • ya siz nasıl bir ergensiniz ::)

yok ilişki yapmış reelde 2 - 3bin kız varmış ta asfafasf

0|0
    0|0
  • faceyi kapat iş kökten çözülsün...

0|0
    0|0
    • Facei kapattm telfnu kapattamam arkadaşımı arıyor ulaşmam lazm die acil 2 qndr knşmuyorm bende napcaqmı sasırdm .s

• snn işin de zormuş...

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlım yol ver gitsin öyle şey olmaz

1|0
    0|0
  • Eşşek gibi yapacak ben yaparsam yapmazsa*ederim

0|0
    0|0
  • ben tecrübeliyim kesin birinden saklıyo bir şey emin ol sevse yapardı

0|0
    0|0
  • öyle sevgiliyi alrm götune bir tekme korum ben be yolu ver ona