KızlarSoruyor.com'un ilk zamanlarını hatırlayanlar var mı?

Siteyi ilk olarak bir sene önce keşfetmiştim o zamanlar etmus vardı ada vardı ismimhakan vardı popüler karakterler. Hatta etmustan önce ağırabla diye bir üye vardı ilk 10.000 puanı o geçmişti. Şimdi sanki eskiyi arıyor insan. O zaman aynı konular tekrar tekrar sorulmaya başlanmamış ve daha tutarlıydı sanki her şey. O dönemlerden üyelik değiştirip geri gelenler var mı? İlk zamanlar daha mı güzeldi sizce?

0|0
17|6

En İyi Erkek Görüşü

• eski ortam güzeldi...

1|2
    1|0
    • Yok şimdi güzel. Yahu burda basküler vardı tanırmıydın

• Bakardım arada çok güldürürdü beni. Ben çok kuralcı biriydim,üye olmadım. Yaşadığım yer bana kuralları çignemeyi öğretti.

• Geri gelsin o halde :)

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk zamanlarda susam vardı yanımda. Bi ara sattım onu sonra aramız bozuldu:( hala mesafelı zilli.

İlk zamanlar benı ezıyorlardı. Artık buyudum, fakır ama onurlu genç varya ha, işte o benim.

Napacağımı artık düşünün. dsadsad

1|0
    2|1
  • ben o kadar eski sayılmam ama duydum bişeyler KS tarihi :P

0|0
    1|0
  • ilk zaman buralar yeşilllikti negzeldi ozaman

2|0
    1|1
  • eski soruları hortlatıyım biraz o zaman <3

0|0
    1|0
  • Â: Türkçe’de kullanılır. Hafif uzun, ince bir a sesidir. Kural olarak bu inceliğin tam olarak sağlanabilmesi için biraz uzatılması gerekir. Örneğin: Kâr, Hâlâ, Kâzım, Nâzım, Âlem, Kâğıt…

Û: Türkçe’de kullanılır. Hafif uzatılarak okunan ince bir u sesidir. Doğru kullanım için kural olarak biraz uzatılması gerekir. Örneğin: Sükûnet, Mûris, Mûzip, Sûni…

Î: Türkçe’de kullanılır. Uzatılarak okunan ince bir i sesidir. Kullanımda İ harfindeki noktanın üzerine işâret koyulması çift noktalama gerektirdiğinden yalnızca düzeltme imi kullanılır, nokta düşer. Örneğin: Millî, Dînî, Çîdem, Dîdem, Îzan, Mîde…

0|0
    0|0
Yükleniyor...